Numan Kurtulmuş Eyüp'lü Gençlerle Buluştu

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Eyüp Kültür Sanat Merkezi'nde (EKSM) düzenlenen Doğu ve Güneydoğu Genç STK Buluşması'na katıldı. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın da katıldığı programda konuşma yapan Kurtulmuş, "16 Nisan'da çok büyük bir şekilde milletimiz evet diyerek güzel bir sonuç almamızı sağlayacak. Kürt kardeşlerimiz doğuda güneydoğu da yüksek oranda evet oyu vererek Türkiye'de referandumun gerçekleşmesine neden olacak" dedi.

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları hafta sonu Eyüp Kültür Sanat Merkezi'nde (EKSM) Doğu ve Güneydoğu Genç STK Buluşması programı düzenledi.

Programa; Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Eyüp belediye Başkanı Remzi Aydın, AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ile çok sayıda genç katıldı.

“TÜRKİYE'Yİ PRANGALARINDAN KURTARACAKSINIZ”

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş burada yaptığı konuşmada “16 Nisan'da çok büyük bir şekilde milletimiz evet diyerek güzel bir sonuç almamızı sağlayacak. Kürt kardeşlerimiz doğuda güneydoğu da yüksek oranda evet oyu vererek Türkiye'de referandumun gerçekleşmesine neden olacak. Size ne mutlu ki, ilk sefer referandumda oy kullanacaksınız. Sizin önünüze gelecek tercih ise bambaşka bir tercihtir. Siz eski Türkiye'yi tarihte bırakacak, yeni Türkiye'nin önünü açacak, Türkiye'yi prangalarından kurtaracak olan bir sisteme 'evet' diyerek Türkiye'nin yolunu açacaksınız. Yeni bir sisteme geçiyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Koalisyon yok. Kirli pazarlıklar yok. Dış müdahaleler yok. Vesayet odakları müdahaleleri yok. Zaman kaybı yok millet kimi seçiyorsa iktidar o oluyor. Allah'ın izniyle PKK'ya son vermek için bütün kürt kardeşlerimiz bu seçimde "evet evet evet" diyecekler” dedi.

Programda Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın'da bir konuşma yaparak gençleri selamladı.