Öğrenciler Başkan Aydın'ı Alkışlarla Karşıladı...

Eyüp Merkez Ortaokulu’na gerçekleştirdiği sürpriz ziyaret sırasında öğrenciler, Eyüp Belediyesi tarafından okulda yapılan tadilat ve onarımlar için Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’a teşekkür ederek alkışladılar.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüp Merkez Ortaokulu’na sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Okul Müdürü İlhan Tübcil ile birlikte okulu gezen Başkan Aydın, Eyüp Belediyesi tarafından gerçekleştirilen bakım ve onarım çalışmaları ile ilgili incelemelerde bulundu.

Okul ziyareti sırasında bazı sınıflara da giren Başkan Aydın’a öğrenciler, Eyüp Belediyesi tarafından okulda yapılan yenileme çalışmaları için teşekkür ederek alkışladılar.

BAŞKAN AYDIN’DAN “OKULUNUZU TEMİZ TUTUN” NASİHATI

Başkan Aydın, kendisine teşekkür eden öğrencilere “Bu okul sizin ailelerinizin verdiği vergilerle boyanıyor, yenileniyor. O yüzden okulunuza çok iyi sahip çıkın, temiz tutun” şeklinde nasihatte bulundu.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, sınıflarda öğrencilere dersleri ile ilgili de sorular sordu. Başkan Remzi Aydın, bir sınıfta tahtaya matematik problemi yazarak öğrencilerin cevaplamasını istedi. Farklı yöntemler kullanarak soruyu cevaplayan öğrencileri Başkan Remzi Aydın tebrik ederek “Hepiniz çok akıllı ve başarılısınız. Derslerinize iyi çalışırsanız ileride sizler de çok iyi makamlara gelebilirsiniz” dedi.

Başkan Aydın, girdiği bir sınıfta kitap okuyan öğrencilerle de okumanın önemi üzerine konuştu. Öğrenciler, Belediye Başkanı’nın tavsiyelerini dikkatle dinlediler. Bir başka sınıfta ise Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi gören öğrenciler, derslerini çok sevdiklerini, hatta en sevdikleri dersin Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi olduğunu söylediler.

Teneffüs zilinin çalması ile sınıflarından çıkan öğrenciler, okul içerisinde Başkan Aydın’ı gördüklerinde koşarak yanına geldiler. Başkan Aydın’ın etrafından adeta sevgi çemberi oluşturan öğrenciler, Başkan’la resim çektirdiler.

Okul bahçesinde Beden Eğitimi dersinde olan öğrencilerle de top oynayan Başkan Aydın, öğrencilere voleybol topu hediye etti.