Okul Şenlikleri Başladı

Eyüp Belediyesi'nin düzenlediği okul şenlikeri öğrencilere unutulmaz anlar yaşatıyor. Çocukların eğlencesine ortak olan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, miniklerle bol bol hatıra fotoğrafı çektiriyor.

Eyüp Belediyesi tarafından ilçedeki ilk ve ortaokullarda geleneksel olarak her yıl düzenlenen okul şenlikleri büyük bir coşkuyla başladı. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın okulda minik öğrencilerle bir araya gelerek mutluluklarını paylaştı.

Bu yıl okul şenliklerinin ilki Otakçılar Fatma Mehpare Buluğ İlkokulu’nda düzenlendi. Minik öğrenciler okulun bahçesine kurulan oyun alanlarında gönüllerince oynayarak keyifli bir gün geçirdi. Ders stresinden uzaklaşan öğrencilere pamuk şeker ve patlamış mısır ikram edildi.
Okul bahçesine gelerek minik öğrencilerin mutluluklarına ortak olan Başkan Aydın, miniklerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Düzenlenen şenlikte Başkan Aydın minik öğrencilere, “Bu güzel günde okul şenliklerimize burada başladık. Bu okulumuzun inşasında çok çaba sarfettim. İnşaallah daha güzel hizmetlerle devam edeceğiz. Biraz sonra oyunlar oynayacaksınız. Önce sizlere nasihatlarım olacak. Öğretmenlerinizin, anne ve babalarımızın sözünü dinleyelim. Akşamları erken yatalım. Sabahları kahvaltımızı yapalım. Hepinizi çok seviyorum, gözlerinizden öpüyorum” dedi.

Bu arada Otizme Farkındalık Günü nedeniyle Eyüp belediye Başkanı Remzi Aydın'ın yakasına mavi kurdele takıldı.