Özel Öğrencilere Eğitim Desteği

Eğitime ve gençlere yaptığı yatırımla önemli çalışmalara imza atan Eyüp Belediyesi, bu kez de özel öğrencilere eğitim materyalleri hediye etti. Üçşehitler İlköğretim Okulu Zihinsel Engelli Özel Alt Sınıf öğrencileri hediyeler karşısında büyük mutluluk yaşadılar.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, özel öğrencilere, aralarında zeka geliştirmeye yarayan setler, hafıza ve dikkat geliştirmeye yarayan kartlar ile öğrencilerin oynarken öğrenmelerini, algılarını arttırmalarını ve kavramları öğrenmelerini sağlayacak eğitim setleri hediye etti.

Başkan Aydın, eğitim setlerini Üçşehitler İlköğretim Okulu Zihinsel Engelli Özel Alt Sınıf öğrencileri adına 7. sınıf öğrencisi Abdülsamet Üzümcü ve 8. sınıf öğrencisi Süleyman Doğa’ya verdi. Öğrencilerle birlikte Üçşehitler İlköğretim Okul Müdürü Eyüp Toprak, Zihinsel Engelli Özel Alt Sınıf öğretmenleri Yeliz Demirkıran ve Gülbin Kabataş ile Okul Aile Birliği Başkanı İclal Demir ve Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Nihal Erbir de ziyarette hazır bulundular.