Personele Hizmet İçi Eğitim Kampı

Eyüp Belediyesi personeli Afyonkarahisar’da düzenlenen Hizmet İçi Eğitim Kampı’nda “İnsan Doğası ve Stres” seminerine katıldı. Başkan Remzi Aydın, eğitimin dinamik bir yapıya sahip olduğunu ve bir ömür kararlılıkla sürdürülmesi gerektiğini belirtti

Eyüp Belediyesi’nin Afyonkarahisar Korel Otel’de personel için düzenlediği İnsan Doğası ve Stres seminerine Dr. Ömer Faruk Öndağ konuk olarak katıldı.

Faruk Öndağ, 50 belediye personelinin bulunduğu eğitim seminerinde stresi oluşturan durumları ve stresin belirtilerini anlattı. İnsan doğası ve stres konularını örneklerle anlatan Öndağ, seminerin düzenlendiği salonda personele yönelik bir de stres testi uyguladı.

Stres attılar

Eğitimlerden arta kalan zamanlarda ise personel, termal otelde farklı aktivitelerle yoğun iş temposunun stresini atarak, keyifli vakitler geçirdi. Ayrıca tavla, satranç, bowling ve masa tenisi turnuvaları düzenlenen kampta, birinci olan personellere hediye verildi.

Eyüp Belediyesi tarafından ilk kez bu konseptle düzenlenen eğitime katılan personel, Başkan Aydın’a teşekkür etti.

Sürekli eğitim sürekli yenilenme

Başkan Remzi Aydın düzenlenen kampla ilgili olarak, “Yoğun ve yorucu bir hizmet yılını daha geride bırakıyoruz. Hem bu yorgunluğu üzerinizden atmanızı hem de katılacağınız eğitim programıyla da bilgi ve birikiminizi artırmanızı istedik. Eğitimin dinamik bir yapıya sahip olduğu ve bir ömür kararlılıkla sürdürülmesi gerektiği için biz, ‘sürekli eğitim, sürekli yenilenme’ diyoruz. Belediyecilikte hizmet elbette ki bir ekip, bir takım işidir. Siz değerli mesai arkadaşlarıma gayretli çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyor, sağlıklı, başarılı ve huzurlu yarınlar diliyorum” dedi.