Personele Osmanlı Parkı'nda İftar Yemeği

Belediyemiz çalışanları ve aileleri Kadir gecesi Osmanlı Parkı’nda bir iftar yemeğinde buluştu.

Eyüp Sultan’ı ve Ramazan ayının önemini aktaran filmin yayınlandığı yemekte evsahipliğini üstlenen Başkanımız Remzi Aydın tüm masaları dolaşarak personelle sohbet etti.

Ekibin Kadir gecesini ve Ramazan ayını kutlayan Başkanımız şunları söyledi: “Tuttuğunuz oruçlar makbul olsun. Ramazanınız mübarek olsun. İnşallah gelecek Ramazanlara da huzur içerisinde çıkalım diye Rabbimden niyaz ediyorum. Dört aydır Eyüp Belediye Başkanlığı görevini ifa etmeye çalışıyoruz. Bize göre güzel çalışmalar yaptık, ama daha çok önümüzde yapacak işlerimiz olduğuna inanıyorum. Bu dört aylık süre içerisinde değişik bir tempo yakalamaya çalıştık. Ben daha verimli daha yüksek tempolu, daha heyecanlı bir süreç öngörüyorum bunu başarabileceğimize inanıyorum. Çünkü bu potansiyeli görüyorum. Vizyonumuz budur. Bizim yolumuz budur. Tabi bu süreç içerisinde her zaman ilçemizde barış oldu, sükûnet oldu, sakinlik oldu, ve elbette huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak oldu. Bunlarla beraber adalet olacaktır ve liyakat olacaktır. Liyakat, adalet ve marifet her zaman ışığımız olacak, rehberimiz olacak. Bu ilkeye göre de İnşallah hep beraber Eyüp’e, Eyüplü’ye layık olduğu hak ettiği hizmeti vereceğimizi düşünüyorum. Ve bu noktada da üstün bir gayret gösterme arzusunda olduğumu ve bu yolda, bu zorluklara rağmen ama aynı zamanda kolaylığı ile beraber benimle yürüyecek yol arkadaşlarım olarak sizleri gördüğümü bir kez daha ifade ediyorum. Bu vesile ile teşekkür ediyorum. Bir ömre bedel kadir gecenizin hayatınızda yeni kapılar açmasını, bereketler getirmesini temeli diyorum.”

Ramazan ayı boyunca yaptıkları özverili çalışmaları nedeniyle tüm personele teşekkür eden Remzi Aydın, onları Cuma günü saat 16.00’da Başkanlıkta yapılacak bayramlaşma programına davet etti.