Rami Ortaokulu Öğrencilerinden Teşekkür Ziyareti

‘Huzur Başkenti’ Eyüp’ün Belediye Başkanı Remzi Aydın’a, Rami Ortaokulu öğrencileri teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın bugünkü ziyaretçileri Rami Ortaokulu yöneticileri ve öğrencileri oldu. Sabah saatlerinde Başkan Remzi Aydın’ın makamına gelen Okul Müdürü Mehmet Bağcı, Müdür Yardımcısı Murat Uzunlar, öğretmenler, Okul Aile Birliği üyeleri ve öğrenciler, okullarına Eyüp Belediyesi tarafından verilen hizmetlerden dolayı Başkan’a teşekkür ettiler.

Okullarında ve çevresinde uzun süredir yaşanan sorunların sömestr tatili içerisinde, Başkan Aydın’ın talimatlarıyla, çok kısa sürede çözüldüğünü belirten okul yöneticileri ve öğrenciler, Başkan Aydın’a, onarımı yapılan yerlerin eski hallerinin bulunduğu resim hediye ettiler. Okul yöneticileri ve öğrenciler adına resmi Başkan Aydın’a veren 8 - B sınıfı öğrencisi Aleyna Keleş “Okulumuza yaptığınız hizmetler için size çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Aydın da Rami Ortaokulu yöneticilerine ve öğrencilerine, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek “Çalışmaları bizzat takip ediyorum. Eyüp’te hizmet vermediğimiz okul kalmamış. Daha çok imkan, daha çok çalışma diyoruz inşallah. Daha yeni okullara kavuşuruz inşallah. Rami Ortaokulu çok başarılı bir okul bunu biliyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Remzi Aydın ayrıca, Eyüp Belediyesi tarafından verilen eğitim hizmetleri ile ilgili öğrencilere bilgi vererek şunları söyledi; “Bilgi Evleri’mizi, Gençlik Merkezleri’mizi ve kültür sanat etkinliklerini takip edin. Çok ciddi, zengin faaliyetlerimiz var. Ebru, hat, şan, resim, plastik sanatlar ve görsel sanatlar kurslarımız var. Ciddi anlamda sizler için emek sarfediyoruz ve sanat eğitimleri vermeye çalışıyoruz. Okulun dışında buralardan eğitim alabilirsiniz”