Remzi Aydın, Antalya'daki Kış Kampını ziyaret etti

Farklı bir felsefe ve anlayış ile hizmet veren Simurg'un, bu sene Antalya Kepez'de kız öğrencilere yönelik düzenlediği Kış Gençlik Kampı devam ediyor.

Antalya'nın Duacı köyünde bulunan kampta çeşitli aktiviteler yaparak stres atan öğrenciler, doğanın ve temiz havanın da tadını çıkarıyor.

BAŞKAN REMZİ AYDIN, KIŞ KAMPI’NDA

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, perşembe günü kamp alanına gelerek Eyüpsultanlı gençlerle vakit geçirdi.

Öğrencilerin hazırlamış olduğu “Etkinlik Gecesi”ne katılan Başkan Remzi Aydın, koro gösterisinde kendisine yapılan sürprizde duygu dolu anlar yaşadı.

MEHMETÇİĞİMİZ UNUTULMADI

Kur’an-ı Kerim tilavetinden, şiir dinletisine, tiyatrodan, folklora birçok gösteri sergileyen öğrenciler, Afrin'de düzenlenen Zeytin Dalı harekatına katılan Mehmetçiklerimizi de unutmayarak dualar etti.

"KAMPLAR DEVAM EDECEK"

Etkinlikte kısa bir konuşma yapan Başkan Remzi Aydın, genç kızlarımızın geleceğin annelerinin olduğunu vurgulayarak, burada bilinçli bir nesil inşa etmek için çaba harcadıklarını söyledi.

Bu kampların devam edeceğini de dile getiren Başkan Remzi Aydın, kamp aktivitelerinde başarı gösteren öğrencilere Vialand bileti hediye etti.

REMZİ AYDIN, ÖĞRENCİLERLE AKTİVİTELERE KATILDI

Ertesi gün öğrencilerle birlikte kahvaltıya katılan Başkan Remzi Aydın, daha sona kamp alanını gezerek yürüyüş yaptı.

Etkinlik alanlarını tek tek ziyaret eden Başkan Remzi Aydın, gençlerle birlikte önce futbol oynadı ve futbolun kurallarına dair bilgi verdi.

Voleybol, okçuluk ve mini golf gibi sporları da öğrencilerle birlikte yapan Başkan Remzi Aydın, bu sporların önemini vurgulayarak, öğrencileri bu alanlarda ilerlemeye teşvik etti.

EYÜPSULTAN BELEDİYESİ’NDEN OKÇULUK KURSU

Başkan Remzi Aydın, gençlere, özellikle okçuluk kursuna başlamalarını tavsiye ederek, Eyüpsultan Belediyesinin okçuluk kurslarından yararlanmaları gerektiklerini dile getirdi.

27 OCAK CUMARTESİ SON BULACAK

Antalya Kepez'de gerçekleştirilen Kış Gençlik Kampı, 27 Ocak Cumartesi günü son bulacak.