Sağlıklı Bir Eyüp İçin Çalışıyorlar

Eyüp Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yeni doğan bebek ziyaretlerinden evde hasta bakımına kadar pek çok konuda hizmet veren Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin çalışmalarına zaman zaman Başkan Aydın’ın eşi Tülay Aydın da katılarak vatandaşlarla bir araya geliyor.

Eyüp Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü yeni doğan bebekleri ziyarete devam ediyor. "Hoşgeldin Bebek" diye kapıyı çalan doktor ve hemşireler, geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın Eşi Tülay Aydın ve Başkan Yardımcısı Şengül Kocabaş ile birlikte yeni doğan Elif bebeğin ailesine ziyarette bulundu.

Sağlık çalışanları "Hoşgeldin Bebek" ziyaretiyle kalmayıp, her gün rutin olarak evde tedavi gören hastaların ayağına kadar giderek gerekli sağlık hizmetlerini vermeye devam ediyor. Doktor eşliğinde yapılan ziyaretlerde muayenesinden geçen hastalar Belediye Başkanı Remzi Aydın'a verdiği hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini iletip hayır dualar ediyorlar.

Dur durak bilmeyen sağlık çalışanları Eyüp Belediyesi'nin ilçe okullarında yapmış olduğu okul şenliklerinde de, görevlileriyle birlikte bir ambulansı hazır bekleterek olası bir sağlık problemi durumunda müdahalelerde bulunuyor.