Şampiyonlara Başkan Aydın'dan Sürpriz

2016 - 2017 Futbol Sezonu U14 A kategorisinde şampiyon olan Yeşilpınar Spor Kulübü U14 Futbol Takımı'nın oyuncularına kupa ve madalyalarını Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın verdi. Başkan Remzi Aydın'ın Vialand bileti hediye etmesi üzerine ise şampiyon gençlerin mutlulukları ikiye katlandı.

Yeşilpınar Spor Kulübü U14 Futbol Takımı, oynadığı 14 karşılaşmada, gösterdiği yüksek performans sonucu, 70 gol atarak 13 galibiyet ve 1 mağlubiyetle sezonu şampiyon olarak tamamladı. Şampiyon takımın oyuncuları, geçtiğimiz pazar günü kupa ve madalyalarını Başkan Remzi Aydın'ın elinden aldılar.

Kupa töreninde, spora ve sporculara yıllardır destek verdiğini belirten Başkan Aydın, futbol dışındaki branşlarda da bu yardımların gerçekleştiğini vurguladı. Başkan Remzi Aydın ayrıca bu yardımların devam edeceğinin altını çizerek, sporda önemli yerlere gelineceğine inandığını söyledi.

BAŞKAN AYDIN'IN SÜRPRİZİ SEVİNDİRDİ

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, kupa töreninin ardından şampiyon gençlere sürpriz yaparak Vialand bileti hediye etti. Başkan Aydın'ın sürpriz hediyesi şampiyon gençleri sevindirdi.