Silahtarağa'nın Sorunları İstişare Edildi…

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Silahtarağa Mahalle sakinleri ile istişare toplantısına katıldı. Toplantıda mahallelinin sorunlarını dinleyen Aydın, "Sorunların çözümü noktasında elimizden geleni yapacağız" dedi.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüp Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi'nde 3 Şubat Salı akşamı düzenlenen Silahtarağa Mahalle Sakinleri İstişare Toplantısı’na katıldı. Kendisinin de doğup büyüdüğü Silahtarağa Mahallesi sakinleriyle buluşan Aydın, mahalle halkının sorunlarını dinledi. Vatandaşlarla uzun süre sohbet ederek istişarede bulunan Aydın, "Sorunların çözümü noktasında elimizden geleni yapağız" dedi.

Silahtarağa Mahallesi’nin yeni yapılanmayla birlikte sürekli bir gelişim kaydettiğini belirten Başkan Aydın, “Mahallemizde zaman zaman yaşanan elektrik kesintileriyle ilgili BEDAŞ Genel Müdürlüğü’yle toplantılar yaptık. Silahtarağa ve diğer mahallelerimizde yeni yapılanmalardan dolayı yaşanan sorunların giderilmesi için ek trafoların yapılmasını talep ettik. BEDAŞ yetkilileri yakın zaman içerisinde yapılacağını ve sorunların giderileceğini söyledi” açıklamasını yaptı.

Kendi mahalle sakinleriye birarada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın "Bu akşam Silahtarağa Mahallesi sakinleriyle bir araya geldik. Ben bu mahallede doğdum büyüdüm. Mahalle sakinlerimizle bir araya gelerek onların hem sorunlarını dinledik, hem de sorularına cevaplar verdik. Tüm Silahtarağa Mahalle sakinlerimize bizlerle bir araya geldikleri için teşekkür ediyorum" diye konuştu.