Simurg, Şehit Musa Özalkan Rami Bilgievi, Girişimcilik Haftası, Adell Armatür fabrikası

Şehit Musa Özalkan Rami Bilgievi öğrencileri "Girişimcilik Haftası" kapsamında Adell Armatür fabrikasına ziyarette bulunarak iş dünyası ile tanıştı.

İş dünyası ve iş adamlarını topluma daha yakından tanıtmak ve özellikle gençleri girişimciliğe özendirmek, girişimciliğin yenilikçilik performansını daha çok öne çıkarmak ve bu sürece katkıda bulunmak amacı ile her yıl mart ayında dünya genelinde kutlanan girişimcilik haftası Simurg öğrencilerinin de dikkatini çekti.

Rami Şehit Musa Özalkan Bilgievi öğrencileri "Geleceğin girişimcileri iş dünyası ile buluşuyor" projesi kapsamında İkitelli Başakşehir’de bulunan Adell Armatür fabrikasına gerçekleştirdikleri ziyaretten oldukça keyif aldı.

GELECEĞİN GİRİŞİMCİLERİ İÇİN TECRÜBE

6. ve 7. sınıf öğrencilerinin katılım sağladığı gezi sırasında çocuklar, fabrikanın içinde bulunan yönetim alanları, üretim tesisi, kütüphane ve Adell Ab-ı Hayat Su Medeniyeti Müzesi hakkında bilgi sahibi oldular.

Bizzat şirket Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ali Topçu'nun eşlik ettiği gezi, geleceğin girişimcileri için önemli bir tecrübe oldu.

Şirket yönetim kurulu başkanı Recep Ali Topçu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek geleceğin girişimcileri için altın niteliğinde öğütler verdi.