Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, mobil vezne

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, ilçe genelinde gerçekleştirdiği her çalışmada özellikle vatandaş memnuniyetini, hizmeti en hızlı ve en kolay şekilde vatandaşlara ulaştırılmasını ön planda tutuyor.

İlçe sakinlerinin ve esnafın vakit kaybetmesini önlemek, yapacakları işlemleri kolaylaştırmak amacıyla hizmete alınan Mobil Vergi Ödeme Aracı her hafta başka bir mahallede olacak.

MOBİL VEZNEYE ÖDEYEBİLECEKLER

Vatandaşlar, Mobil Vergi Ödeme Aracı sayesinde, Belediye hizmet binasına gelmelerine gerek kalmadan Emlak ve iş yeri çevre temizlik vergisini mobil vezneye ödeyebilecekler.

14 – 15 Mayıs tarihleri arasında Topçular Mahallesi'nde hizmet veren Mobil Vergi Ödeme Aracı; 16 – 17 – 18 Mayıs tarihleri arasında Rami Cuma Mahallesi Rami Parkı önünde, 21 – 22 Mayıs tarihleri arasında Akşemsettin Mahallesi otobüs son durakları, 23 – 24 Mayıs tarihleri arası Yeşilpınar Mahallesi Girne Caddesi PTT önü, 25 – 28 Mayıs tarihleri arası Defterdar Mahallesi Mobesa Mobilyacılar sitesi İSKİ binası önü, 29 – 30 – 31 Mayıs tarihleri arasında ise Rami Cuma Mahallesi Rami Park önünde bulunacak.