Sokak Hayvanları Kliniğinde İncelemelerde Bulundu

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında ilçede hayata geçirdiği çalışmalardan biri olan Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı Sokak Hayvanları Kliniği'ni ziyaret ederek personelle bir araya geldi

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen 13 eserin toplu açılış töreniyle hizmete alınan Sokak Hayvanları Kliniği ziyareti sırasında Başkan Remzi Aydın, personelden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyaret sırasında kısa bir toplantı da gerçekleştiren Başkan Aydın, personelin talep ve isteklerini dinledi.

Sokak hayvanları için bugüne kadar ambulanstan, barınma ve besleme noktalarına, kediler için özel evlerden mama dağıtımına kadar yapılan pek çok olumlu çalışmaya Kemerburgaz'daki Sokak Hayvanları Kliniği'ni de ekleyen Başkan Remzi Aydın, personelle gerçekleşen toplantı sonrası bina içerisinde incelemelerde bulundu.

SAĞLIKLI YAŞAM HAKLARININ SAĞLANMASI AMAÇLANIYOR

Sokak hayvanları için özel dizayn edilmiş ve tüm ekipmanı bu doğrultuda oluşturulmuş, muayene odası ve ameliyathanesi de olan klinik toplamda 200 metre kare büyüklüğüne sahip. Sokak Hayvanları Kliniği'yle, hayvanların sağlıklı yaşam hakkının sağlanması amaçlanıyor.