Spor Okullarına Kayıtlar Başladı

Eyüp Belediyesi gençlere ve spora verdiği önemle ön plana çıkıyor. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, her fırsatta gençlere verdiği önemi ve değeri dile getiriyor. Gençlerin özellikle sporda başarılı olabilmeleri için belediyenin tüm imkanlarını seferber eden Aydın, sağlıklı nesiller için herkesi spor yapmaya davet ediyor.

Eyüp Belediyesi’nin sportif faaliyetlere ve sporculara desteğinin yanı sıra tüm vatandaşların faydalanabileceği tesisleri de mevcut. Bunlardan biri de Alibeyköy Spor Kompleksi.

Eyüp Belediyesi’ne bağlı Alibeyköy Spor Kompleksi ve Kemerburgaz Kemerköy Spor Salonu’nda, gençlerimize spor bilincini, spor ahlakını, spor kültürünü, sevgiyi, dostluğu, barışı, saygıyı ve kaynaşmayı sağlayabilmek amacıyla ücretsiz spor okulları düzenleniyor. Burada çocuklarımıza, gençlerimize futbol, basketbol, voleybol, tenis ve Uzakdoğu sporları alanında kurslar veriliyor.

Haftanın altı günü her branştan yaklaşık 5 seansla azami 30 gencimizle faaliyete geçmesi planlanan Eyüp Belediyesi Alibeyköy Spor Kompleksi Spor Okulları, 7-14 yaş arasındaki çocuklar için Eyüp ilçesindeki en gözde spor alanı olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

30 Mart 2015 tarihinde faaliyete başlayacak olan Alibeyköy Spor Kompleksi Okulu’nda, tamamı akademi mezunu ve profesyonel eğitmenler eşliğinde gelecek nesillere daha bilinçli ve sağlıklı nesiller yetiştirebilmek için dersler ve aktiviteler düzenlenecek.

Detaylı bilgi için : Eyüp Belediyesi Spor Okulları

0212 627 79 84

0212 627 79 85

0530 828 75 20