Tülay Aydın, TÜGVA'lı gençlerle buluştu

Tülay Aydın, TÜGVA Eyüp Temsilciliği Kadın Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

TÜGVA Eyüp Temsilciliği Kadın Koordinatörlüğü tarafından Eyüp Belediyesi Afife Hatun Kültür Evi'nde düzenlenen iftar programına katılan Tülay Aydın, iftar öncesi gençlerle hoş sohbet gerçekleştirdi.

Şu ana kadar yapılan ve yapılması planlanan projelerin de bahsedildiği sohbette gençler, TÜGVA Eyüp Temsilciliğinin açılmasında büyük katkı sağlayan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın'a ve eşi Tülay Aydın'a çok teşekkür etti.

Eğitim, sosyal ve kültürel hizmetlerin verildiği TÜGVA'da Başkan Aydın'ın ilk günden bu yana kendilerine destek verdiğini söyleyen gençler, ayrıca yapılan ve yapılacak olan hizmetleri Tülay Aydın'la paylaştı.

Başkan Aydın ve kendisinin her türlü desteklerinin devam edeceğini ifade eden Tülay Aydın, “Sizin gibi gençlerin güzel şeylerle ilgileniyor olması bizleri çok mutlu ediyor. Başkanımız, Eyüp'ün gençlerine değer veriyor ve gençlerin de kendisine değer vermesini istiyor. İlçemizde eğitimden sanata, sosyal kültürel etkinlikten spora kadar verilen her hizmetin özellikle gençler tarafından bilinmesi ve bu alana gençlerin teşvik edilmesi gerekiyor.” dedi.

Ezanın okunmasıyla birlikte dua eşliğinde oruçların açıldığı iftar programı sonrasında gençler, Tülay Aydın'a çiçek takdim etti.