Tülay Aydın'dan anlamlı ziyaret!

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın eşi Tülay Aydın, “Hoş Geldin Bebek” ve hasta ziyaretlerine devam ediyor.

Tülay Aydın, Eyüp ilçesinde dünyaya yeni gelen bebekleri ve hastaları evlerini ziyaret etmeye devam ediyor. Bu ziyaretlerde Tülay Aydın'a sağlık ekibi ve Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü'nden bir personel de eşlik ediyor. Ziyaretlerde hem bebekler hem de hastalar sağlık ekibi tarafından sağlık kontrolünden geçiriliyor.

"HOŞ GELDİN BEBEK"

Gerçekleştirdiği bebek ziyaretlerinde ailelerin mutluluklarına ortak olan Tülay Aydın, Şeker Hayat Atölyesi öğrencilerinin hazırladığı “Hoş Geldin Bebek” sepetlerinden de hediye ediyor.

Aydın son olarak Akşemsettin Mahallesi; Elif Sare bebek ve anne Sibel Aksoy, Serra bebek ve anne Hacer Bayraktar, Mert bebek ve anne Selin Çetin, Ömer bebek ve anne Leyla Aytumur, Zeynep bebek ve anne Hilal Koca'yı evlerinde ziyaret ederek hediyelerini verdi.

HASTALARA YAKINDAN İLGİ

Bebek ziyaretlerinin yanı sıra geçirdiği rahatsızlık sebebiyle hasta ve yakınlarına da geçmiş olsun ziyareti gerçekleştiren Aydın, Alibeyköy Mahallesi'nde ikamet eden şeker hastası Şaban Macun'u da evinde ziyaret etti.

Macun ve ailesiyle yakından ilgilenen Aydın, imkanlar doğrultusunda ihtiyaçların giderilmesi için ekiplere talimat verdi.

Ziyareti ve destekleri için Aydın'a teşekkür eden Macun ve ailesi, "Başkanımız Remzi Aydın'ndan ve eşi Tülay Hanım'dan Allah razı olsun. Bizimle her zaman ilgilendiler." dedi.

Hoş Geldin Bebek ziyareti için 440 04 47 nolu telefona müracaat edebilirsiniz.