Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüpsultan'da Gündem programı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Eyüpsultan Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen ve her Perşembe günü saat 20:23'te Facebook üzerinden canlı yayınlanan Eyüpsultan'da Gündem programında yapılan faaliyetler konuşulurken, vatandaşların soruları da cevaplandırıldı.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın konuk olduğu ve sosyal medya üzerinden gelen soruları cevapladığı programda, siyasi gündemi değerlendirdi.

Başkan Remzi Aydın, milletin adamı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın adaylığının hayırlı olmasını dileyerek şöyle konuştu;

"Siyasi gündem çok hareketli esasında beklediğimiz, tahmin ettiğimiz süreçlerdi bunlar. AK Parti grubu sayın Cumhurbaşkanımızı, Cumhurbaşkanı adayı olarak, resmi olarak ilan ettiler.

Hayırlı olsun, gayet olumlu bir tercih olduğunu baştan beri biliyoruz. Milletin adamı yıllardır memleketimizi, milletimizi, devletimizi başarıyla yönetmiş, sayısız icratlara imza atmış ve milletimizin büyük teveccühünü kazanmış bir lider.

"CUMHURBAŞKANIMIZ, TÜM MAZLUMLARIN UMUDU"

Ben cumhur ittifakı ile aklı selim bu milletin değerleriyle, bu milletin geçmişiyle hemhal olan, ortak değerlerimizde buluştuğumuz birçok kesimden insanımızla çok güzel bir seçim sonucu alacağımıza inanıyorum. Bunu zaten sahada da görüyoruz. Vatandaşımızla her gün beraberiz.

Onlarla yaptığımız diyaloglar, gözlemler, müşahedeler gerçekten bu konuda sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde güzel bir sürecin başlayacağına daha doğrusu devam edeceğini gösteriyor.

Milletimiz buna çok itimat ediyor, güveniyor, bekliyor. Hem milletimizin hem mazlumların umudu, bütün dünyanın umudu aslında. Allah liderimize uzun ömür versin, sağlıklar afiyet versin"

"TÜRKİYE YENİ BİR SABAHA UYANACAK"

Türkiye'nin 24 Haziran'dan sonra yeni bir sabaha uyanacağını belirten Başkan Remzi Aydın, şöyle devam etti;

"İnşallanh 24 Haziran'da hem parlamento seçimlerinde hem Cumhurbaşkanlığı seçiminde sağ duyulu, aklı selimin gelip geleceği bir sonuçla inşallah Türkiye yeni bir sabaha uyanacak"