Yeşilpınar ve Karadolap'ta Fesleğen Dağıtımı…

Eyüp Sultan’ın her sokağı her köşesi artık fesleğen kokuyor.

Eyüp Belediyesi’nin başlattığı fesleğen dağıtım programında Başkan Remzi Aydın, Yeşilpınar ve Karadolap Mahallelerinde fesleğen dağıttı.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, mahalleleri, sokakları tek tek gezerek hem vatandaşlarla sohbet eden hem de onlara fesleğen armağan eden Başkan’a Ak Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ve Başkan yardımcıları da eşlik etti. Başkan apartmanlardan aşağıya uzatılan sepetlere saksıları yerleştirdi ve pencere camlarından uzanan Eyüplülere mis gibi kokan fesleğenleri hediye etti.

Eyüplüler kendilerini ziyaret ederek fesleğen armağan eden Başkan Remzi Aydın’a sevgi tezahüratlarında bulundu.

Başkan fesleğen dağıtımı sırasında bir taksi durağını ziyaret etti. Burada telefonlara bakarak durağı yönetti ve gelen adreslere taksileri yönlendirdi. Programda bir de kermese uğrayan Başkan burada kurabiye alarak yanındakilere ikram etti. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, daha sonra bilardo oynayan gençlere de eşlik etti. Bir marketin manavından kiraz alarak ekibe ikram eden Başkan, daha sonra site sakinleriyle bir araya geldi. Yürüyüş sırasında tekstil atölyelerine de uğrayan Başkan buradaki hanımlara fesleğen hediye etti.