Yıllar Sonra Sırasına Oturarak Ders Dinledi

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Öğretmenler Günü kapsamında okullara gerçekleştirdiği ziyaretlere devam etti. Başkan Remzi Aydın, yıllar önce mezun olduğu Eyüp Anadolu Lisesi ziyaretinde, o yıllarda okuduğu sınıfta kendi sırasına oturarak öğrencilerle birlikte ders dinleyip anılarını paylaştı. Rami Atatürk Anadolu Lisesi ziyaretinde ise, öğrencilerin şehit öğretmenlere ithafen hazırladığı gösteri duygu dolu anlar yaşanmasına neden oldu.

Başkan Remzi Aydın, mezun olduğu Eyüp Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. Ziyaretinde ilk olarak okulda bulunan öğretmenlerin 'Öğretmenler Günü'nü tebrik ederek çiçek verdi. Ardından da kendi okuduğu sınıfa girdi. Başkan Aydın, eğitim gördüğü yıllarda 6 Fen A olan şimdilerde ise 12 A olan sınıfta, sırasına oturarak bir süre ders dinledi. Öğrencilere “Yıllar önce bu sırada oturuyordum. Sizler gibi ders görüyordum.” diyen Başkan Aydın, okul anılarını da öğrencilerle paylaştı.

DUYGU DOLU ANLAR YAŞADI

Rami Atatürk Anadolu Lisesi ziyaretinde ise Başkan Remzi Aydın, öğrencilerin şehit öğretmenlere ithafen hazırladığı gösterinin provasını izledi. Şehit öğretmenlerin fotoğraflarının eşliğinde öğrencilerin okuduğu şiirler salonda duygu dolu anlar yaşanmasına neden oldu.