Huzur Başkenti Eyüpsultan için hizmet yaklaşımımız...

Siyaset bir yaşatma sanatıdır. Toplumları oluşturan insanları bir arada insanca, özgürce ve huzur içinde yaşayabilmeleri, inançlarını ve geleneklerini geçmişten geleceğe taşıyabilmeleri için çalışır, mücadele verir.

Siyaset aslen bir problem çözme mekanizması değil, toplum düzeyinde yaşam kalitesini artıran, daha fonksiyonel ve verimli hale getiren ve bunun için yepyeni projeler üreten, uygulanır hale getiren ve hizmete sunan bir yapıdır. Böylece var olan problemlere gelip geçici çözümler üreterek zaman harcamak yerine, gelecekte ortaya çıkabilecek sorunları da önleyerek herkese huzurlu bir yaşam fırsatı sunmalıdır.

Siyaset kurumu tüm çalışmalarına, geçmişten gelen değerlerimizi de uyarlayabilmelidir. Bize kalan eşsiz mirasa sahip çakarak, koruyup, yaşatarak gelecek nesillere aktarmayı başarabilmelidir. Bunu yaparken de yediden yetmişe halkın her kesimi ile ile el ele, katılımcı bir anlayışla çalışmalıdır. İnsanların güveninin, emanetinin kıymetini bilmeli, gülen, mutlu yüzler ile beslenmelidir.

İnsan ve değerler odaklı siyaset anlayışıyla çalıştığınız zaman, belli bir kitle ya da kesimin değil toplumun tümünün beklentilerini karşılayabilir, barış ve kardeşliği yaygınlaştırabiliriz.

Şükürler olsun ki siyasetteki varlığım; doğduğum, maneviyatını soluduğum, sokaklarında büyüdüğüm, okulunda okuduğum Eyüpsultan’a hizmetkarlığıyla sürüyor. Siyasi kariyerimin mihenk taşı kadim ilçemiz Eyüpsultan’ın, gelişimini hızlandırmak ve huzur kenti haline getirmek en büyük hedefim. Eyüpsultan’a kazandırdığım ve kazandıracağım birbirinden değerli projelerle bu hedefe birlikte ulaşacağız.

Toplumun her kesimini kucaklayan, her derdini dert edinen bir yönetim anlayışı ile Eyüpsultan’ı birlikte yönetiyor, huzur başkentine dönüştürüyoruz. Eyüp’e kattığımız her bir değerin İstanbul’umuza, ülkemize ve dünyaya katılan bir değer olduğu bilinciyle çalışıyoruz.

Yolumuz uzun, işimiz zor olabilir... Ama hizmet aşkıyla yanan ve bu uğurda her konuda fedakârlık yapacak olan bizler için gülen yüzler görmek her şeye değmektedir. Halkın huzurlu yaşamasını sağlamak büyük fedakarlık ister. Eyüpsultan için bu fedakarlığı yapan kişi olmak benim için büyük gurur ve onurdur.