AYA-DER'den Başkan Aydın'a Ziyaretİstanbul İl Afet Acil Durum Müdürlüğü ve Beyaz Gemi Danışmanlık tarafından yürütülen "Güvenli Yaşam" eğitimleri kapsamında Eyüp Belediyesi personeline eğitim veren AYA-DER yönetimi Başkan Aydın'ı makamında ziyaret etti.

Dernek Başkanı Turgay Güngör ve ekibi AYA-DER'in çalışmaları konusunda Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın'ı bilgilendirdiler. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Aydın, arama kurtarma işinin son derece önemli olduğunu belirterek, “Arama kurtarma işi özelliklerde yaşanan felaketlerde büyük önem taşıyor. AYA-DER derneğine bu anlamda başarılar diliyorum. Eyüp Belediyesi olarak da her zaman AYA-DER derneğinin yanındayız” dedi. Dernek Başkanı Turgay Güngör de çalışmalarına büyük destek veren Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’a teşekkür ederek bir plaket sundu.

AYA-DER, İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi (İSMEP) kapsamında, İstanbul İl Afet Acil Durum Müdürlüğü ve Beyaz Gemi Danışmanlık tarafından yürütülen "Güvenli Yaşam" eğitimleri Eyüp Belediyesi'nin tüm memur,sözleşmeli memur ve kadrolu işçilere, eğitim veriyor.