Binlerce vatandaş Eyüpsultan'da dev iftar sofrasında buluşuyor

Onbir Ayın Sultanı Ramazan Eyüpsultan’da bir başka güzel geçer. Eyüp Sultan Camii ve Türbesi her Ramazan olduğu gibi bu sene de yine binlerce ziyaretçiyi ağırlarken Eyüpsultan Belediyesi’de hazırladığı etkinliklerle tüm Müslümanların buluşma noktası oluyor.

Eyüpsultan Belediyesi, oruçlarını Eyüsultan’da açmak için Türkiye'nin dört bir yanından gelen misafirlerini en güzel şekilde ağırlamak için Reşadiye Ortaokulu İftar Çadırında her gün 1000 kişilik iftar yemeği veriyor.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’in ev sahipliğinde düzenlenen iftar sofrasında binlerce vatandaş komşuluk, kardeşlik duyguları içerisinde oturulan gönül sofrasında hep birlikte iftar yapmanın mutluluğu yaşıyor.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’de, Ramazan Ayı'nın güzelliklerini Eyyüpsultan’da yaşamak isteyen, oruçlarını Eyüpsultan’ın manevi atmosferinde açmak isteyen vatandaşlarla bir araya gelip, onlarla bol bol sohbet ederek, İstanbul'un hatta Türkiye'nin farklı bölgelerinden gelen misafirlerini ağırlıyor.

Eyüpsultan'a Değer Katan Markalarımız