Diriliş Ertuğrul Dizisi Oyuncuları Demokrasi Nöbetine Katıldı

Diriliş Ertuğrul oyuncuları, Eyüp Sultan Meydanı'nda Eyüplüler tarafından devam eden Demokrasi Nöbetine katıldı

Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan tarfından 10 Ağustos Çarşamba akşamına kadar uzatılan Demokrasi Nöbetine Eyüplüler, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ile birlikte Eyüp Sultan Meydanı'nda ilk günkü inançla tutmaya devam ediyor.

Eyüp Kaymakamı Abdullah Dölek, Eyüp AK Parti İlçe Başkanı Süleyman, Eyüp Müftüsü Muhammer Ayan, THY Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı İlker Yağcı, TÜRGEV Başkanı Arzu Akalın, İstanbul Milletvekili Haydar Aliyıldız, Makedonya'dan gelen Belediye Başkanları ve Sivil Toplum Kuruluşları, Kahramanmaraş Belediye Başkanları ve Dernek Yöneticileri, Yeni Şafak Gazetesi yazarı Yusuf Kaplan, yazar Fatih Tezcan, sanatçı Behzat Duygun, Grup Genç, Eyüp Sultan Camii İmamları, tankın altına yatan kahramanlarımızdan Metin Doğan Eyüp Sultan’da demokrasi nöbetine katıldı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL OYUNCULARI TEŞEKKÜR ETTİ

Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncularından Abdurrahman Alp Karekterini canlandıran Celal Ar ve Derviş karakterine hayat veren Gökhan Karacık da Eyüplülerin Milli İrade Nöbetine katıldı. Celal Ar ve Gökhan Karacık Eyüplülere yaptığı konuşmada, 15 Temmuz hain darbe girişiminden bugüne vatanına ve demokrasisine inançla sahip çıkan Türk Milletine teşekkür etti.

İKRAMLAR DEVAM EDİYOR

Eyüp Sultan Meydanı'nda, sabah namazına kadar hasırların üzerinde oturarak nöbet tutan vatandaşlara belediye ekipleri gece boyunca simit, sandviç, çay, sıcak çorba, su, kavurmalı pilav ve ayran ikramında bulunuyor.