Eyüpspor, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, DESTEK

Spora ve sporcuya her zaman destek olan ve gençlerin spor ve sanata yönlendirilmesi için sürekli proje üreten Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüpspor’un 4.5 yıllık süreçte büyük başarılara imza attığını söyledi.

Eyüpsultan Postası'nda yer alan habere göre; Bu sene TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele veren Eyüpspor'un önümüzdeki yıl 1. Lige çıkması için gereken tüm desteği vereceklerini ifade eden Başkan Aydın, şöyle konuştu;

“Eyüpspor, son 4.5 yıllık dönemde bir hayli yol kat etti. 3. Lig’den 2. Lig’e çıktı. Alt yapıdan ve amatör kümeden yetenekli isimleri bulup Türk futboluna kazandıran Eyüpspor, bir sembol olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. İnşallah önümüzdeki yıl, ligi lider bitirip 1.Lig'e çıkmayı hedefliyoruz. Eyüpspor köklü bir kulüp, hedefleri de büyük”

EYÜPSPOR TESİSLERİNİ YENİLEDİK”

Eyüpspor’un Bahariye’deki tesislerinin Büyükşehir Belediyesi’nin işbirliği ile yenilendiğini, hem futbol takımına hem de altyapıya her türlü desteğin verildiğini kaydeden Başkan Aydın şunları söyledi:

“Eyüpspor alt yapı ekibi komple yenilendi. Ekipler geceli gündüzlü çalışıyor. Ayrıca alt yapı tesislerimizi ve sahalarımızı yeniledik. Bu sene grubunda şampiyonluk kupasını alan U19 takımının yanısıra U17, U16, U15, U14, U13, U12, U11 takımları ile Eyüpspor, alt yapıdan yetiştirdiği yetenekli futbolcuları ile de Türk futboluna katkı sunuyor.

Eyüpspor Kulübü, 4 yılda sadece futbolda değil atletizm ve boksta da önemli başarılara imza attı. Eyüpspor ve ilçemizdeki diğer amatör spor kulüplerine desteklerimiz her zaman devam edecek”