Öykü Yarışması sonuçları açıklandı

Eyüpsultan Belediyesinin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediği, 2023 Eğitim Vizyonu perspektifiyle öğrencilerin edebiyatımıza, düşünce dünyamıza özgün bir yaklaşımla büyük katkı sunan öykü yarışmasının sonuçları açıklandı.

Öğrenciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan yarışmaya, ilçede bulunan okullardan yoğun katılım sağlandı.

Yarışma ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik 3 ayrı kategoride gerçekleştirildi.

Yarışmanın, ilkokul öğrencileri için konusu “Benim Kahramanım”, ortaokul öğrencileri için konusu “Doğa İçin Yaz” ve lise öğrencileri için konusu “Merhamet" oldu.

Yarışmada ilk üçe girenlere tablet, ilk 30’a girenlere ise 1 yıllık İngilizce kursu ödülü verildi.

İLKOKULLAR ARASI ÖYKÜ YARIŞMASI SONUÇLARI

1. ÖZKAN AĞIRMAN - GÜMÜŞSUYU İLKOKULU

2. ZEYNEP YAĞMUR ÖZCAN - ŞEHİT ÖĞRETMENLER İLKOKULU

3. YUNUS EMRE HALAN - TOPÇULAR İLKOKULU

4. ELİF ÖYKÜ ÇAM - ESENTEPE İLKOKULU

5. ZİHNİ KUZEY YURTSEVEN - MİMAR SİNAN İLKOKULU

6. RAVZA DELİPOYRAZ - NİŞANCI ŞEHİT EYÜP BEYAZIT İLKOKULU

7. HATİCE BETÜL ÇİFTÇİ - TOPÇULAR İLKOKULU

8. ECMEL MİNA AKILLI - TANTAVİ İLKOKULU

9. MÜCAHİT GÜNER - ESENTEPE İLKOKULU

10. ŞEVVAL ÇELİK - GÜMÜŞSUYU İLKOKULU

11. EFE TAŞKIRAN - MİMAR SİNAN İLKOKULU

12. BETÜL DEMİRCİ -İSLAMBEY İLKOKULU

13. DİLARA ÖZCOŞKUN - İSLAMBEY İLKOKULU

14. ZEYNEP DERİN TOYGAN - TANTAVİ İLKOKULU

15. MELİKE ZÜLAL ESER - NİŞANCI ŞEHİT EYÜP BEYAZIT İLKOKULU

16. ABDURRAHMAN NECATİ LEKESİZ - YUNUS EMRE İLKOKULU

17. ÇINAR DEMİRBAŞ - MUSTAFA KEMAL İLKOKULU

18. DORUK OSMAN ŞİRİNOĞLU - ÜÇ ŞEHİTLER İLKOKULU

19. ELİF TÜTÜNCÜ - ŞEHİT ERKAN PALA İLKOKULU

20. ZEYNEP YILDIZ - ŞAİR NABİ İLKOKULU

21. YİĞİT DURGUT - YUNUS EMRE İLKOKULU

22. CANSU YILDIRIM - YUNUS EMRE İLKOKULU

23. AYŞE BETÜL KAYA - YUNUS EMRE İLKOKULU

24. TUANA KURT - İSLAMBEY İLKOKULU

25. DEFNE SEZER - RAGIP KUTMANGİL İLKOKULU

26. SALİH EREN AKTAŞ - TANTAVİ İLKOKULU

27. GÜLŞAH PERİNAY - EMNİYET İLKOKULU

28. DURU YAŞA - ŞEHİT ÖĞRETMENLER İLKOKULU

29. YUNUS AZBOY - YUNUS EMRE İLKOKULU

30. EBRAR ÖZENÇ - MİMAR SİNAN İLKOKULU

ORTAOKULLAR ARASI ÖYKÜ YARIŞMASI SONUÇLARI

1. AYBÜKE SEVİNÇ - GÜMÜŞSUYU ORTAOKULU

2. ZEYNEP NAZ AYDIN - ŞEHİT MURAT TAŞ ORTAOKULU

3. NİLSU TETİK - CUMHURURİYET ORTAOKULU

4. EMİNE UÇAR - ŞEHİT MURAT TAŞ ORTAOKULU

5. SÜEDA ERENCE - EYÜP KIZ AİHL

6. BİLGE CANDAR - TURGUT ÖZAL ORTAOKULU

7. YUSUF ALİ YAŞA - ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU

8. ELİF ÖYKÜ ÖZALP - MİMAR SİNAN ORTAOKULU

9. ELANAZ YILMAZ - ALİBEYKÖY ORTAOKULU

10. MELİSA AKKURT - TURGUT ÖZAL ORTAOKULU

11. MERYEM GENÇ - KEMERBURGAZ ŞEHİT ER SİNAN ŞEN ORTAOKULU

12. TUANA KILINÇ - HACI ALİ PAŞA ORTAOKULU

13. VOLKAN GÜRALLAR - HACI ALİ PAŞA ORTAOKULU

14. ZERDA ÇELİK - ŞEHİT MURAT KARAKUŞ ORTAOKULU

15. ZEYNEP SUDE DOĞAN - GÜMÜŞSUYU ORTAOKULU

16. EMRE K. GÜLER - ŞEHİT MURAT TAŞ ORTAOKULU

17. ARDA BALAT - RAMİ ORTAOKULU

18. EGE ÇAĞAN GÜLER - ŞEHİT MURAT TAŞ ORTAOKULU

19. SÜMEYRA AKKUZU - EYÜPSULTAN MERKEZ ORTAOKULU

20. BEYZA KARABULUT - OTAKÇILAR FATMA MEHPARE BULUĞ ORTAOKULU

21. ARİF AKIN - EYÜPSULTAN CUMHURİYET ORTAOKULU

22. T. BUĞRA BAĞRIAÇIK - HACI ALİ PAŞA ORTAOKULU

23. FEYZA TEMİZ - REŞADİYE İHO

24. ELİF ZEYNEP KARYAĞDI - SİLAHTARAĞA ORTAOKULU

25. EFDAL AKALIN - EYÜPSULTAN KİHL

26. NUREFŞAN HANÖNÜ - EYÜP SULTAN İHO

27. DİLARA KAŞKAYA - FERİDUN TÜMER ORTAOKULU

28. AZRA AYDOĞAN - MİMAR SİNAN ORTAOKULU

29. ESLEM OKUR - ÜÇ ŞEHİTLER ORTAOKULU

30. ESLEM ZEYNEP BEŞKARDEŞ - ALİBEYKÖY ORTAOKULU

LİSELER ARASI ÖYKÜ YARIŞMASI SONUÇLARI

1. MUHAMMED YUSUF TAŞDEMİR - HACI OSMAN TORUN ANADOLU İHL

2. YUSUF AÇIKÇA - ALİ RIZA ÖZDERİCİ ANADOLU LİSESİ

3. SAMET ŞANLIOĞLU - EYÜP SULTAN İMKB MTAL

4. MERYEM CEMİLE KAHRAMAN - EYÜPSULTAN KIZ ANADOLU LİSESİ

5. AHMET DEMİR - HACI OSMAN TORUN ANADOLU İHL

6. MUSA EKİNCİ - OTAKÇILAR ANADOLU İHL

7. RÜMEYSA KARABACAK - EYÜP SULTAN KIZ ANADOLU İHL

8. HİLAL ELMALI - OĞUZ CANPOLAT ANADOLU LİSESİ

9. ELİF BİLGE KARAVELİOĞLU - RAMİ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

10. ESMANUR COŞAR - ALİ RIZA ÖZDERİCİ ANADOLU LİSESİ

11. FATMA NUR AYDIN - RAMİ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

12. NAZLICAN ÇEÇEN - HAYDAR AKÇELİK MTAL

13. EBUBEKİR AKGÜL - ŞEHİT FURKAN DOĞAN ANADOLU İHL

14. ESRA ÖZGÜVEN - ALİBEYKÖY MTAL

15. DİLAN AKTEPE - ALİBEYKÖY ANADOLU LİSESİ

16. RAVZA KERİMAN KARAOĞLU - EYÜP SULTAN KIZ ANADOLU İHL

17. EMİRHAN KIRKAÇ - HACI OSMAN TORUN ANADOLU İHL

18. TALHA ERDEM YILMAZ - ŞEHİT FURKAN DOĞAN ANADOLU İHL

19. NUREFŞAN HANÖNÜ - ALİ RIZA ÖZDERİCİ ANADOLU LİSESİ

20. SUEDA ERENCE - ALİ RIZA ÖZDERİCİ ANADOLU LİSESİ

21. DENİZ KARAÇELİK - ALİ RIZA ÖZDERİCİ ANADOLU LİSESİ

22. BEYZA BAŞOĞLU - RAMİ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

23. SERRA MELİHA BALAT - RAMİ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

24. ELİF YALÇIN - KEMERBURGAZ HALİS KUTMANGİL MTAL

25. SUDENAZ BÜYÜKYILMAZ - RAMİ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

26. FATMA NUR SEVİNÇ - ALİBEYKÖY ANADOLU LİSESİ

Yarışmamıza katılan öğrencilerimizi tebrik eder, öğrencilerimizin yetiştirilmesinde her zaman katkı sağlayan kıymetli öğretmenlerimize ve öykü yarışmasını değerlendiren kurulumuza teşekkür ederiz.