Akşemsettin Bilgi Evi

Eyüpsultan Belediyesi’nin, 10-14 yaş grubundaki çocuklara yönelik olarak eğitim veren bilgi evleri, çocukların her yönden tam donanımlı olarak geleceğe yetiştirilmesi için hizmet veriyor.

Çocuklara sıcak bir yuva ortamında teorik bilgiyi ve beden gelişimini destekleyecek eğitimlerin ücretsiz olarak verildiği merkezlerde öğrencinin kendini keşfetmesini, geliştirmesini desteklemek amacıyla verilen takviye derslerin yanı sıra sanatsal faaliyetler ve farklı başlıklarda atölyeler yer alıyor.

Bu bilgi evlerinden biri de Akşemsettin Bilgi Evi… Akşemsettin Bilgi Evi’nde 4 sınıf, 1 atölye ve çeşitli etkinlikler için kullanılan etkinlik alanları bulunuyor.

Haftanın 6 günü eğitim verilen merkezde dersler hafta içi 10:00 ile 17:00 saatleri arasında, cumartesi günü ise 09:00 ile 18:00 saatleri arasında yapılıyor.

ÇOCUKLARIN OKULDAKİ BAŞARILARI ARTIYOR

Akşemsettin Bilgi Evi’nde eğitimlere devam eden öğrenciler aldıkları eğitimden çok memnun olduklarını dile getiriyor. Öğrenciler burada aldıkları eğitimin kendileri için çok faydalı olduğunu söylüyor, yapılan etkinliklerde arkadaşlarıyla birlikte eğitici ve eğlenceli vakit geçirdiklerini belirtiyorlar.

Öğrenciler ayrıca aldıkları eğitim sayesinde okuldaki derslerinde başarılarının arttığını söylüyor.

Eyüpsultan'a Değer Katan Markalarımız