FAYDALI LİNKLER

GENÇ EYÜPSULTAN, Eyüpsultan Belediyesi’nin gençlik hedefli gerçekleştirilen faaliyetlerinden haberdar olunması için geliştirilen bir mobil uygulamadır. Uygulamamızın temel amacı, gençleri ilgilendiren haberleri, fırsatları ve etkinlikleri gençlere ulaştırmak. Uygulamayı aktif kullanma durumuna göre kullanıcılar kazandıkları elmaslar ile çeşitli avantajlar kazanabiliyor.

INSTAGRAM HESABIMIZI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Eksiklikler, şikayet, fırsatlarda yaşadığınız sıkıntılar ve aklınıza gelebilecek her konuyla ilgili “Genç Eyüpsultan” Instagram hesabımıza yazabilirsiniz.

GENÇ EYÜPSULTAN, Apple store ve Google Play'de bulunuyor ve sadece Eyüpsultan’da ikamet eden, 16-30 yaş aralığındaki gençlerin üyelik kaydı oluşturabilecekleri bir platform.

Haber okuyarak, video izleyerek, etkinliklere katılarak, çarkı döndürerek elmas kazanılabiliyor.

Her ayın birincisine bilgisayar ve her ayın ilk 150’sine sırasıyla tablet, bisiklet, akıllı saat, kablosuz kulaklık, eşofman takımı, Vialand Tema Park bileti, spor ayakkabı, Powerbank, Ensari Konağı Sosyal Tesislerinde 3 kişilik yemek, ücretsiz yüzme havuzu üyeliği, USB Flash Bellek ve toplu ulaşımda 10 biniş hakkı gibi sürpriz hediyeler veriliyor.

Eyüpsultan’ın çeşitli bölgelerindeki esnafla anlaşmalar yapılıyor ve kafelerde, lokantalarda, giyim mağazalarında, kuaförlerde uygulamaya kayıt olanlara özel yüzde 20’ye varan indirimler bulunuyor.

200 ELMASA ULAŞAN HERKESE 2 GB İNTERNET

Ayrıca uygulamaya kayıt olup 200 elmasa ulaşan her gencimize 2GB internet hediye ediyoruz.

ELMAS SAYIMI NASIL GÖREBİLİRİM?

Kazandığınız elmasların sayısına, menüde yer alan "Profilim" kısmındaki "Sıralamam" sayfasından ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİKLERE NASIL KATILABİLİRİM?

Katılmak istediğiniz etkinliğin detayına gidin ve daha sonra "Etkinliğe Katıl" butonuna tıklayın. Eğer etkinlik zaman aralığında etkinliğin olduğu konumdaysanız etkinliğe katılımınız gerçekleşir ve kazandığınız elmaslar hesabınıza yüklenir. Etkinliklere göre farklı sayılarda elmas kazanabilirsiniz.

ARKADAŞLARIMI NASIL DAVET EDEBİLİRİM?

Menüde yer alan "Profilim" kısmındaki "Profili Görüntüle" sayfasından referans kodunuza erişebilirsiniz. Davet ettiğiniz arkadaşınız uygulamaya üye olduğunda, size 50 elmas otomatik olarak tanımlanacak.