Başkan Aydın Çırpan Ailesini Mutlu Günlerinde Yalnız Bırakmadı...

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (İASKF) As Başkanı ve Öz Alibeyköy Spor Kulübü Başkanı Metin Çırpan’ın kızı Elif Çırpan ile Talip Özdemir’in nikahını kıydı.

Huzur Başkenti Eyüp’te gece gündüz demeden çalışan Başkan Remzi Aydın, dünyaevine girecek olan genç çiftleri de yalnız bırakmıyor. Başkan Aydın, Elif Çırpan ile Talip Özdemir çiftinin en mutlu günlerinde yanlarındaydı. Başkan Aydın, Pazar akşamı Metin Çırpan’ın kızının Şişli’de bir düğün salonunda düzenlenen nikah merasimine katıldı.

Elif Çırpan ile Talip Özdemir’in nikahlarını kıyan Başkan Remzi Aydın, evlilik cüzdanını genç çifte vermesi için, nikah şahitliği yapan AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç’a teslim etti. Aykaç, evlilik cüzdanını genç çiftin ortaklaşa, beraberce almasını isteyerek çifte doğru uzattı. Ancak tam bu sırada gelin hanım çabuk davranarak Aykaç’ın elinden evlilik cüzdanını kapınca salonda bulunan misafirlerlerden kahkahalar yükseldi.

Kıyılan nikahın ardından Başkan Aydın, genç çifte ömür boyu mutluluk ve hayırlı evlat sahibi olmaları dileğinde bulundu.

Nikah salonu çıkışında ise bazı davetliler Başkanla hatıra fotoğrafı çektirdiler.