Başkan Aydın, Padak ve Büllüm Ailelerinin Acılarını Paylaştı

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüplüleri acı günlerinde de yalnız bırakmıyor. Vefat eden Esentepe sakinlerinden Fikret Padak’ın cenaze namazına katılan Başkan Aydın, daha sonra da 18 yaşında hayatını kaybeden Salih Büllüm’ün ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Esentepe sakinlerinden Fikret Padak için ikindi namazını müteakiben Esentepe Şerefiye Camii’nde cenaze namazı kılındı. Başkan Aydın ikindi namazını camide kıldıktan sonra namaz çıkışı Padak’ın yakınlarına başsağlığı dileklerini iletti. Kalabalık bir cemaatle kılınan cenaze namazına katılan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, namazın ardından Padak’ın tabutuna omuz verdi. Fikret Padak’ın cenazesi daha sonra Taşlıtarla Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Başkan Aydın daha sonra ise, 18 yaşında hayatını kaybeden Salih Büllüm’ün evine taziye ziyaretinde bulundu. Başkan Aydın, Trakya Üniversitesi İpsala Meslek Yüksekokulu Elektronik Teknolojisi Programı 1. sınıf öğrencisi olan ve geçtiğimiz gün hayatını kaybeden gencin ailesine başsağlığı ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette, Salih’in babası Bekir Büllüm ve ağabeyi Ömer Büllüm ile görüşen Başkan Aydın, aileye sabırlar diledi. Bu arada ziyaret sırasında evde Kur’an-ı Kerim tilaveti yapıldı ve dualar edildi.