Eyüpsultan Belediyesinden öğrencilere part-time iş imkânı

Eyüpsultan Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, üniversite gençlere yönelik istihdam çalışmalarına devam ediyor.

Üniversite öğrencilerine yarı zamanlı iş imkânı sunan TAV Havalimanları Holding Şirketleri'nden TAV Güvenlik ile Eyüp Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı İş ve Kariyer Geliştirme Birimi, öğrencilere part-time iş imkânı sunma kararı aldı.

KURS VE HARÇ ÜCRETLERİNİ TAV GÜVENLİK KARŞILAYACAK

Başvuran ve ön görüşmeyi geçen öğrenciler, Özel Güvenlik Eğitimi ve Sivil Havacılık Eğitimi almaya hak kazanacak. Verilen bu eğitimlerde ise güvenlik kimlik kartı için kurs ve harç ücretleri TAV Güvenlik tarafından karşılanacak.

Özel Güvenlik ve Sivil Havacılık eğitimlerini tamamlayan öğrencilere kendi bünyesinde yarı zamanlı iş imkânı sunduklarını ifade eden TAV Güvenlik yetkilileri ayrıca, Türkiye'nin her yerinde iş bulmalarına yardımcı olabilecek 5 yıl geçerli Özel Güvenlik Kimlik Kartı vereceklerini de belirttiler.

Bu proje üniversitelerin örgün veya açık öğretim bölümlerinde okuyan gençleri güvenlik kimlik kartı sahibi yaparak; Atatürk Havalimanında veya Türkiye'nin her yerinde güvenlik görevlisi olarak çalışma imkânı verecek.