Kemerburgaz'da Doğa Yürüyüşü Yaptık…

Belediyemizin “Sağlık İçin Haydi Doğaya” etkinliği, Cumartesi sabahı Kemerburgaz Kurtkemeri Ormanı’nda yapıldı.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ve tüm personelin davet edildiği doğa yürüyüşüne, Başkanımız Remzi Aydın, Başkan Yardımcımız Ahmet Turan Koçer, birim müdürlerimiz ve personel katıldı.

Kemerburgaz Kurtkemeri’nden Belgrad ormanlarının derinliklerine kadar 8 kilometrelik parkurda yürüyüş yapan belediyemiz çalışanları, sağlıklı yaşam için spor yapmanın önemini sık sık vurgulayan Başkanımız Remzi Aydın’a da bu güzel organizasyon için teşekkür ettiler.

Sabahın erken saatlerinde soğuk ve yağışlı havaya rağmen bir araya gelen Başkanımız ve Belediyemiz personeline, çalışanlarımızdan, Kickboks Avrupa Şampiyonu olan Muharrem Altıner eşlik etti. Yürüyüş boyunca sohbet edildi, doğanın muhteşem güzelliği eşliğinde ısınma hareketleri, jimnastik yapıldı.

Zaman zaman ormanın derinliklerinde doğanın eşsiz güzelliği karşısında seyr molaları verildi, fıkralar anlatıldı, yarışmalar yapıldı, doğa ve hatıra fotoğrafları çekildi.

Başkanımız Remzi Aydın, Kurtkemeri Piknik Alanı içerisine yapılacak İstanbul’un en modern yürüyüş ve bisiklet parkuru olacak yeni projenin de müjdesini verdi.

Başkan Yardımcımız Ahmet Turan Koçer, bu etkinliğimizi artık geleneksel hale getirecek, her ayın ilk cumartesi günü tüm çalışanlarımızla doğa yürüyüşleri yapacağız. Etkin ve verimli çalışarak çok hizmet üretmek için sağlıklı olmamız gerekiyor. Sağlık için bol oksijen ve doğal yaşamla birlikteliğimizi artırmamız başarılı hizmetler üretmek için bir olmak, diri olmak, birbirimize zaman ayırmak durumundayız. Biz bunu başarıyoruz” dedi.

“Sağlık İçin Doğaya Yürüyoruz” etkinliği, Belediyemiz Kurtkemeri Sosyal Tesisleri önünde mangalda sucuk keyfi, kahvaltı, çay servislerinin yapılmasıyla sona erdi.