Yaz Spor Okulu ve Yaz Okulu kayıtları başlıyor

Eyüpsultan'da gençleri spor, eğlence ve eğitimle dolu bir yaz bekliyor. Eyüpsultan Belediyesi'nin gençlere ve çocuklara yönelik düzenlediği Yaz Spor Okulu ve Yaz Okulu kayıtları başlıyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Eyüpsultanlı çocuklar yazın keyfini doyasıya çıkarıyor. Çocukların fiziksel gelişimlerinin yanı sıra sosyal ve kültürel açıdan daha donanımlı hale gelmelerini sağlayan Eyüpsultan Belediyesi’nin düzenlediği Yaz Spor Okulu ve Yaz Okulu başlıyor.

10 FARKLI BRANŞTA SPOR EĞİTİMLERİ

1 Temmuz – 11 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Yaz Spor Okulu’nda 4 -14 yaş arasındaki çocuklar yüzme, buz pateni, futbol, karate, basketbol, voleybol, okçuluk, tenis, kaykay, jimnastik eğitimlerini ücretsiz olarak alabilecek.

YAZ OKULU İLE EĞİTİME DEVAM

Eyüpsultan Belediyesi’nin yaz okullarında ise bilim, spor ve güzel sanat dallarında eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşayacak olan öğrenciler, spor, gezi, etkinlik, atölye çalışmaları ve tematik eğitimlerle keyifli ve bir o kadar da faydalı bir yaz sezonu geçirecek.

24 Haziran – 2 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan Yaz Okulları’nda gençler ve çocuklar Dil Evleri, Bilgi Evleri, Gençlik Merkezleri ve Bilişim Akademi’de eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşayacak.

KAYITLAR 3 – 14 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA

Eyüpsultanlı gençler ve çocuklar, belediyenin bu hizmetleri sayesinde, yaz boyunca ücretsiz olarak çeşitli sportif faaliyetlerde bulunup, sosyal çevrelerini genişleterek özgüvenlerini arttıracak.

Kayıt başlangıç tarihinin 3 -14 Haziran olduğu Yaz Okulu için veliler 0212 440 15 35 numaralı telefondan bilgi alıp kayıt yaptırabiliyorlar.

Kayıt başlangıç tarihinin 3 -14 Haziran olduğu Yaz Spor Okulu için veliler 0212 440 15 67 numaralı telefondan bilgi alıp Alibeyköy Spor Kompleksi, Akşemsettin Yüzme Havuzu, Topçular Yüzme Havuz, Göktürk Kültür Merkezi, Alibeyköy Bilgi Evi, Pirinççi Bilgi Evi, Akşemsettin Bilgi Evi, Karadolap Bilgi Evi, Yeşilpınar Bilgi Evi, Düğmeciler Bilgi Evi, Güzeltepe Bilgi Evi, Kemerburgaz Bilgi Evi ve Nişanca Bilgi Evi’nde kayıt yaptırabilecek.

Eyüpsultan'a Değer Katan Markalarımız