Güzeltepe'ye “Gençlik ve Kültür Merkezi” Müjdesi

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Güzeltepe Mahallesi'nde bir dizi ziyarette bulundu. AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç'la birlikte gerçekleştirdiği ziyaretler sırasında Başkan Aydın vatandaşlarla görüşerek sohbet etti. Başkan Aydın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek toplu açılışla Güzeltepe Gençlik ve Kültür Sanat Merkezi'nin hizmet vermeye başlayacağı müjdesini verdi.

Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın Güzeltepe'ye gerçekleştirdiği ziyaretlerde ilk adres Mehmet Akif Ersoy Camii oldu. Başkan Aydın cami derneğinde cemaatle biraraya gelerek sohbet etti. Cami çıkışında Güzeltepe'de dolaşan Belediye Başkanı Aydın esnaf ve vatandaşlarla da sohbet etti. Başkan Remzi Aydın daha sonra ise Sivas Hafik Alibeyli Köyü Derneği'ni ziyaret etti. Burada dernek üyeleriyle görüşen Başkan Aydın, Eyüp ve Güzeltepe ile ilgili talep ve sorunları dinledi.

“HAYAT DEVAM ETTİKÇE İHTİYAÇLAR DOĞACAKTIR”

Mahalledeki imar ve otopark konularının da konuşulduğu ziyaret sırasında Başkan Remzi Aydın, önümüzdeki ay Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşecek olan toplu açılışta yeni Belediye Hizmet Binası ile aynı gün Güzeltepe Gençlik ve Kültür Sanat Merkezi'nin de hizmete alınacağı ve mahalleliye hizmet vermeye başlayacağı müjdesini verdi. Güzeltepe ile ilgili yapılan yatırımlar konusunda da bilgi veren Başkan Aydın “Hayat devam ettikçe ihtiyaçlar doğacaktır. Bu ihtiyaçları aralıksız sürdürdüğümüz çalışmalarla karşılayacağız.” dedi.