AK Parti Eyüp İlçe Kadın Kolları'nda Seçim Heyecanı

Hatice Yücel, Yeniden Başkan Seçildi...

Eyüp AK Parti İlçe Kadın Kolları Kongresi, Eyüp Belediyesi Nikah Salonu’nda yapıldı. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, eşi Tülay Aydın, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve İlçe Kadın Kolları üyelerinin katıldığı kongrede, Hatice Yücel yeniden başkan seçildi.

Kongre’de hanımlara hitaben bir konuşma yapan Başkan Aydın, siyasette kadının önemine değindi.

Kadınlar hayatın her yerinde bizlerle birlikte, bizlerin yanında diye konuşan Başkan Aydın, “ Onlar bizim eşimiz, evladımız, arkadaşımız, sırtımızı dayadığımız dostumuz, annemiz. Siyasette de birlikte yürüyoruz. AK Parti’nin başarısının en önemli mimarı sizlersiniz. Eyüp ilçemiz 30 Martta yapılan son yerel seçimlerde oyunu en çok arttıran üç ilçeden biri olmuştur. Bunun da en büyük mimarı sizlersiniz. İnşallah önümüzdeki genel seçimlerde de kadın kollarımızın bu gücü, bu desteği devam edecektir. Ben bu kongrede hepinize başarılar diliyorum. Kongreler bir yenilenmedir. Ama bu yürüyüş devam edecektir. Hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, yeniden Eyüp İlçe Kadın Kolları Başkanı seçilen Hatice Yücel’i tebrik etti.