Akçiçek ve Dönmez Ailelerinin Acılı Günü

Eyüp Belediyesi Emlak İstimlak Müdürlüğü’nde memur olarak görev yapan Nural Akçiçek’in annesi Elif Demirbilek ile Silahtarağa sakinlerinden Döndü Dönmez geçirdikleri rahatsızlık sonucu vefat etti. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, iki müteveffanın da ailelerini ziyaret ederek başsağlığı diledi.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ilk olarak Alibeyköy Cemevi’ne giderek, annesi Elif Demirbilek’i kaybeden Emlak İstimlak Müdürlüğü memuru Nural Akçiçek ile yakınlarına başsağlığı dileklerini iletti. Burada bir süre Demirbilek’in yakınları ile görüşen Başkan Aydın daha sonra cemevinden ayrıldı.

Daha sonra ise Başkan Remzi Aydın, Silahtarağa Yeni Camii’ne geçti. Başkan Aydın burada, geçirdiği bir rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden Silahtarağa sakinlerinden Döndü Dönmez’in yakınlarına başsağlığı diledi. Öğleyi müteakip kılınan cenaze namazına da katılan Başkan Aydın daha sonra camiden ayrıldı. Elif Demirbilek’in cenazesi Alibeyköy Cemevi’nde kılınan cenaze namazının ardından memleketi olan Tunceli’ye götürülerek toprağa verilirken, Döndü Dönmez’in cenazesi ise Eyüp Sultan Mezarlığı’nda defnedildi.