Ali Kuşçu Uzay Evi 360 TV'de

Eyüp Belediyesi’nin gençlere ve çocuklara yönelik hizmetleri yankı bulmaya devam ediyor. Yakın bir tarihte hizmete giren ve çocuklara yönelik faaliyetleri ile kısa zamanda marka haline gelen Ali Kuşçu Uzay Evi 360 TV’de geniş şekilde yer aldı.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın “İnsana Yatırım” hedefiyle çocuklara ve gençlere yönelik hizmetlerinden biri olan Ali Kuşçu Uzay Evi kısa zamanda alanındaki en önemli merkezlerden biri haline geldi. Çocukların hem eğlendikleri hem de bilgilendikleri bir merkez olan Ali Kuşçu Uzay Evi hem Eyüplülerden hem de ilçe dışından büyük ilgi görüyor.

Eyüp Belediyesi’nin bu hizmeti de kısa zamanda adından sıkça bahsettiren yerler arasında bulunuyor. Bir marka haline gelen Ali Kuşçu Uzay Evi’ni son olarak 360 TV ekranlarına taşıdı. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ile bir de röportajın gerçekleştirildiği Çocuk Kulübü adlı programda Ali Kuşçu Uzay Evi tüm detaylarıyla izleyicilere aktarıldı.

Çocuk Kulübü adlı programa bir röportaj veren Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, gençlere ve çocuklara yaptıkları hizmetleri ve yatırımları anlatarak, “Burayı 2014’ün mart-Nisan aylarında açtık. Çocuklarımız bulunduğu bu mekanı müşahede ederek, yaşayarak ve hissederek değerlendiriyorlar. İyi görseller, animasyonlar ve videolarla uzay terminolojisini öğreniyorlar. Geri dönüşüm yoluyla yapılan materyallerle eğitim alıyorlar ve çok mutlu oluyorlar” dedi.