Başbakanımız, İstanbullularla Bayramlaştı...

Eyüp Belediye Başkanımız Remzi Aydın Haliç Kongre Merkezindeki Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı Bayramlaşma Törenine katıldı. "Bayram sevgidir, paylaşmaktır, kavuşmaktır” vizyonuyla başlayan törende Başbakan Ahmet Davutoğlu halkı selamladı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun İstanbul’un tarihi ve manevi önemimi anlattığı konuşmasında “Ne zaman gönlümüz daralsa İstanbul’dayız. Çünkü biz sadece İstanbul’la selamlaşmıyoruz. Biz Şam, Kahire, Kuala Lumpur'la beraber Akdeniz, Kuzey Afrika, Karadeniz ve Afrika'nın içlerine kadar uzanan Cihan İmparatorluğu’nun parçalarıyla bayramlaşıyoruz, selamlaşıyoruz” dedi.

Başkanımız Remzi Aydın'ın iştirak ettiği Haliç Kongre Merkezindeki Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı Bayramlaşma Töreninde Başbakan Yardımcılarından Yalçın Akdoğan ve Numan Kurtulmuş, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, Ak Parti Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Şentop, Ekrem Erdem, İstanbul Milletvekilleri ve İlçe Belediye Başkanları katıldı.

Tören, Ak Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu’nun Başbakan Ahmet Davutoğlu’na hediye takdim ettikten sonra Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun halkla tek tek bayramlaşmasıyla son buldu.