Başkan Aydın Avukat Cübbesi Giyerek Nostalji Yaptı

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, “Destek Bizden Başarı Sizden” eğitime destek kampanyası çerçevesinde Refhan Tümer Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ile İMKB Mesleki Teknik Anadolu Lisesi lise son sınıf öğrencilerine eğitim desteği dağıttı. Başkan Aydın ayrıca İMKB Mesleki Teknik Anadolu Lisesi salon açılışlarını gerçekleştirerek öğrencilerin hazırladığı yılsonu gösterisini izledi. Asıl mesleği avukatlık olan Başkan Aydın, açılışını yaptığı İMKB Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Adalet Alanı Duruşma Salonu’nda avukat cübbesi giyerek nostalji yaptı.

Başkan Remzi Aydın ilk olarak Refhan Tümer Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine eğitim desteklerini dağıttı. Burada düzenlenen törende öğrenciler aldıkları eğitim desteğini en verimli şekilde kullanacaklarını belirtirken Başkan Aydın bütün öğrencilere başarılar diledi. Öğrencilere mezun olduktan sonra da Belediye Başkanlığı ile irtibatlarını koparmamaları, her hangi bir talepleri olduğunda kendisine gelip iletmeleri çağrısını tekrarlayan Başkan Remzi Aydın “Sizlere her zaman kapım açık. Ne zaman isterseniz gelin oturalım konuşalım” dedi.

Başkan Remzi Aydın İMKB Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde ise salon açılışları gerçekleştirerek yılsonu gösterilerini izledi ve lise son sınıf öğrencilerine eğitim desteği dağıttı. Gösterilerde öğrenci korosu yurdun dört bir yanından eserler seslendirirken folklor ekibi Karadeniz yöresi halk oyunlarını sergiledi. Ardından ise Başkan Remzi Aydın tarafından lise son sınıf öğrencilerine eğitim destek dağıtımı gerçekleşti. Daha sonra kurdele kesimi yaparak okulun salon açılışlarını gerçekleştirdi. Açılışı yapılan salonları dolaşan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Adalet Alanı Duruşma Salonu’na geldiğinde avukatlık günlerini hatırladı. Salonda nostalji yaşayan ve duruşmaların görüldüğü sırada mahkeme salonlarında yapılan işlemler hakkında ilgili bilgi veren Başkan Remzi Aydın, avukat cübbesi giyerek “Bu benim ekmek teknemdi” dedi.