Başkan Aydın Personeli İle Bayramlaştı

Kurban Bayramı nedeniyle Eyüp Belediyesi Başkanlık binası fuaye alanında düzenlenen bayramlaşma törenine Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve belediye çalışanları katıldı.

Başkan Remzi Aydın, personelle tek tek bayramlaşırken, Eyüplülerin mutlu, huzurlu ve güven içerisinde bir bayram geçirmeleri için aralıksız yapılan çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Başkan Aydın yaptığı konuşmada; “Öncelikle Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum. Allah mutlu, huzurlu, sağlıklı bir bayram geçirmemizi nasib etsin. İnşaallah kurbanlarımızı keseceğiz, ibadetimizi yerine getireceğiz. Sizlere teşekkür ediyorum, iyi bayramlar diliyorum.” dedi.

Bayramlaşmanın yanında ayrıca Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Ağustos ve Eylül aylarında doğan personel için de sürpriz bir kutlama yaptı. Başkan Aydın, daha önce doğum günü olan çalışanlara bireysel olarak hediyeler gönderdiğini ancak biraz daha samimi bir ortamda yüz yüze gelmek amacıyla format değişikliği yaptığını belirtti.

Eyüp Belediyesi'nde Ağustos ve Eylül aylarında doğan çalışanlar için, belediyenin fuaye alanında bayramlaşmanın yanı sıra sürpriz bir kutlama da düzenlendi. Kutlama öncesi, Ağustos ve Eylül ayları doğumlu personel bayramlaşma için fuaye alanına çağırıldı. Hiçbir şeyden haberi olmayan personel fuaye geldiğinde ise büyük bir sürprizle karşılaştı.

Hazırlanan sürpriz doğum günü kutlaması çalışanları sevindirirken, yine Başkan Remzi Aydın'ın talimatıyla hazırlatılan ve üzerinde Eyüp Belediyesinin logosu bulunan dev bir pasta fuaye alanına getirildi. Başkan Remzi Aydın pastayı, tek tek tebrik ettiği personelle birlikte keserek hediyelerini takdim etti.

Sıkı bir şekilde kenetlenelim, birbirimizi daha çok sevelim sayalım ve kurumumuza olan aidiyetimizi en yüksek noktalara çıkaralım ki vatandaşımız daha iyi hizmet alsın diyen Başkan Aydın, “ Biz büyük bir aileyiz. Hepimizin amacı kurumumuza ve ilçemize güzel hizmetler yapmak. Onun için bu çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hepinizi çok seviyorum, hepinizden çok umutluyum. İnşallah Eyüp’e çok daha uzun yıllar hep birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz. Ben hepinizi ekip arkadaşlarım olarak görüyorum, nice nice yıllara diyorum inşallah. Doğum günü olan arkadaşlarımızı da kutluyorum.” dedi.

Başkanın konuşmasının ardından çekilen hatıra fotoğrafıyla o anlar ölümsüzleştirildi.