Başkan Aydın Rami'de Vatandaşlarla Buluştu

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Rami Yeni Mahalle ve Cuma Mahallelerinde, esnafı ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Başkan Aydın’a ziyareti sırasında Eyüp Belediyesi’nin çeşitli birimlerinin müdürleri de eşlik etti. Mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyen onlara çözümleri ve önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmaları anlatan Başkan Aydın, esnafı da tek tek dolaşıp görüş alışverişinde bulundu.

Mahalle kahvehanelerinde ve derneklerde Rami Yeni ve Cuma sakinleriyle buluşan Başkan Aydın, sorunları yerinde gözlemleyip tespit etmek ve halkın nabzını tutmak için bu ziyaretlere ara vermeden devam edeceğini belirtti. Yolda gördüğü öğrencinin Eyüp Belediyesi’nin verdiği kırtasiye çeki ile aldığı malzemeleri de inceleyen Başkan Aydın, daha sonra bir kırtasiyeciye girerek konuyla ilgili olarak bizzat denetlemede bulundu.

İkindi namazını Havuzbaşı Yeşil Cami’de kıldıktan sonra cemaat ile sohbet eden Başkan Aydın, buradaki Kur’an kursu öğrencileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Aydın Rami’de dolaşırken gördüğü aksaklıkları tespit ederek, ilgili müdürlere talimatlar verdi. Rami Yeni ve Cuma Mahallesi sakinleri de, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’a gerçekleştirdiği çalışmalar ve yaptığı ziyaret için teşekkür ettiler.