Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Silahtarağa Mahallesi’nde esnafları ziyaret ederek ve vatandaşlarla sohbet etti.

Başkan Remzi Aydın, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Turan Koçer, AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç, AK Parti 2. Bölge İstanbul Milletvekili adayları Fatma Benli ve Muharrem Baltacı ile Silahtarağa Mahallesi’ni dolaştı. Mahallede esnafları ziyaret ederek hatırlarını soran Başkan Aydın, yolda karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet etti.

Esnaflar ve vatandaşlar Başkan Aydın’a yapılan çalışmalardan ve verilen hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Bazı vatandaşlar Başkan Remzi Aydın’a mahalleleri ile ilgili taleplerini de ilettiler.

ÇOCUKLARA HEDİYELER DAĞITTI

Belediye Başkanı Remzi Aydın, Silahtarağa Mahallesi’nde dolaştığı sırada sokak aralarında oyun oynayan çocukları gördü. Çocuklarla da bir süre konuşan Başkan Aydın, onlara hediyeler dağıttı. Çocuklara bol bol spor yapmaları tavsiyesinde bulunan Başkan Remzi Aydın bazı çocuklara oyuncaklar verdi bazılarına da futbol topu hediye etti.

Çocuklar aldıkları hediyeler karşısında çok sevinerek Başkan Aydın’a teşekkür ederken, Başkan Aydın da onlarla birlikte futbol oynadı.

CENAZE NAMAZINA KATILDI

Bu arada akşam namazını Silahtarağa Yeni Camii’nde kılan Belediye Başkanı Remzi Aydın, namaz çıkışı ise Silahtarağa sakinlerinden Ayşe Ersan ve Şaban Özken’in cenaze namazlarına katıldı.