Başkan Aydın; “Türkiye'nin en iyisi olma iddiasındayız”

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüp Gençlik Merkezi’ni ziyaret ederek veli toplantısına katıldı. Başkan Aydın toplantıda “Burada çocuklarımızı geleceğe hazırlayacağız. Amacımız kendileri ile barışık, dürüst, kendisine ve çevresine saygılı, ailesine ve milletine hayırlı gençler yetiştirmek” dedi.

Eyüp Gençlik Merkezi’nde düzenlenen veli toplantısında öncelikle, merkezde görev alan eğitmenler kendilerini tanıttılar. Toplantıda velilere, merkezde verilen eğitimler hakkında da bilgiler de verildi. Bu arada Eyüp Gençlik Merkezi rehberlik hocası, çocukların kişisel, psikolojik gelişimi ile ilgili bilgileri velilerle paylaştı. Toplantının sonuna doğru ise merkezi tanıtan bir slayt gösterisi yapıldı.

Toplantıda velilere hitaben bir konuşma yapan Belediye Başkanı Remzi Aydın, “Bu merkez Eyüp Belediyesi’nin en önemli projelerinden biri. Ben bu çalışmalarla bizzat ilgileniyorum. Burada çocukların başka yerde asla alamayacağı eğitimler, bilgiler veriliyor. Verilen eğitimler sayesinde çocuğun kendine güvenini sağlıyoruz, çevresiyle iyi bir ilişki içerisinde olmasını sağlıyoruz. Ailesini, milletini, vatanını seven bir gençlik yetiştirmek istiyoruz. Bu eğitimler en iyi bizim merkezlerimizde veriliyor” dedi.

“ALLAH’IN RIZASINI KAZANMAK VE SİZİN DUALARINIZI ALMAK İSTİYORUZ”

Başkan Aydın bu merkezleri daha da geliştirerek çocukları geleceğe hazırlayacaklarını belirterek, “Burası 6 aydır hizmet veriyor ve çocuklarımızın, gençlerimizin gelişimi, değişimi şimdiden fark ediliyor. Çok kaliteli eğitim verme, Türkiye’nin en iyisi olma iddiasındayız. Okul dışında bir imkan burası. Bunlar gibi ek beslenme yerlerinin olması lazım. Amacımız kendileri ile barışık, dürüst, çevreye saygılı, ailesine milletine hayırlı gençler yetiştirmek. Her şeyin en iyisini yapmak, Allah’ın rızasını kazanmak ve sizin dualarınızı almak istiyoruz” şeklinde konuştu.