Başkan Aydın'dan Meclis Üyesi Özaslan'a taziye ziyareti

Eyüp Belediyesi Meclis Üyesi Cahit Özaslan’ın babası Remzi Özaslan vefat etti. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ve AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç, Meclis üyesi Özaslan’a başsağlığı ziyaretinde bulundu.

Başkan Remzi Aydın, Cahit Özaslan’ı, Erzurum Pasinler Çevre Köyleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nde ziyaret ederek taziyelerini iletti. Dernekte Kur’an-ı Kerim okunarak dualar edildi.

Duaların ardından Başkan Aydın, vefat eden Remzi Özaslan ile ilgili “Remzi amca hem adaşım hem beni seven bir abimizdi. Ameliyat sonrası evine ziyarete gittim. Geçmiş olsun dileğinde bulundum, güzel bir sohbet yaptık. Remzi amcayı tanıdığım için çok memnun olmuştum. Mevlam, daha çok sohbet edelim, daha çok halleşelim, birbirimizi daha iyi tanıyalım diye daha uzun ömür vermesini temenni ederdim. Bizim ondan alacağımız çok daha fazla şeyler olabilirdi diye düşünüyorum. Neticede güngörmüş, toplum için faydalı olmuş, etrafındakilere hayırlar, yapmış sevilen, sayılan bir abimizdi. Böyle insanların toplumumuzda har zaman olması lazım. Çünkü bu insanlar toplumumuzu hayra, güzelliğe yönlendiren, dayanışmayı, yardımlaşmayı, sevgiyi, kardeşliği tesis eden insanlardır. Yaptıkları, ömrünün çoğunu bu şekilde yaşadığını gösteriyor. Bugün de hayırla anılıyor. İnanıyorum ki yaşarken yaptığı bu hayırlar onun kazanç hanesinde karşısına çıkacaktır. Allah rahmet eylesin” şeklinde konuştu.