Başkan Aydın'dan, Yeşilpınar Sakinlerine Cami Müjdesi

Vatandaş odaklı yönetim anlayışı ile sık sık mahalle ziyaretlerinde bulunan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Yeşilpınar Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Aydın Yeşilpınar sakinlerine, Merkez Camii’nin yeniden yapılacağı müjdesini de verdi.

Başkan Aydın, Yeşilpınar Mahallesi Girne Caddesi üzerinde bulunan Yeşilpınar Merkez Camii’nin bahçesinde mahalle sakinleriyle sohbet etti. Sohbete AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ve Yeşilpınar Mahalle muhtarı ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri de katıldı.

Başkan Aydın, Yeşilpınar Mahallesi sakinlerine geçtiğimiz aylarda depreme karşı dayanıksız olduğu belirlenen Yeşilpınar Merkez Camii’nin, bayramdan sonra bir ay içinde yıkılarak yeniden inşasına başlanacağı müjdesini verdi. Çevre sakinleri için büyük önem taşıyan caminin en kısa sürede tamamlanarak ibadete açılacağını söyleyen Başkan Aydın Cuma namazını da Yeşilpınar sakinleri ile birlikte kıldı.

Namaz sonrasında mahalle sakinlerinin isteklerini ve sıkıntılarını da dinleyerek not alan Başkan Aydın, çocuklarla da sohbet edip şakalaştı. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, yaptıkları çalışmalar hakkında da mahalle sakinlerine geniş bilgiler verdi.