Başkan Aydın'ın Yoğun Cumartesi Mesaisi

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın hafta sonu demeden yoğun bir tempo içinde faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Belediye hizmetlerinin yanı sıra çok sayıda etkinlik ve organizasyonda Eyüplülerle bir araya gelen Aydın gün sonunda da Giresun Günleri’nde hemşehrileriyle buluştu.

Eyüp’ü bir dünya markası haline getirebilmek için gece gündüz demeden çalışan Başkan Remzi Aydın, belediye hizmetlerinin yanı sıra çok önem verdiği Eyüplülerle bire bir görüşmelerini de sürdürüyor. Bunun dışında çok sayıda etkinlik ve programa da katılan Başkan Aydın’ın hafta sonu mesaisi de oldukça yoğundu.

İlk olarak AK Parti teştilatı ile Eyüp Belediyesi Osmanlı Sosyal Tesisleri’nde sabah düzenlenen kahvaltılı toplantıya katılan Başkan Aydın’ın misafirleri arasında İstanbul Milletvekili Adayı Aziz Babuşçu da vardı. Programa AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ile mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de katıldı. Buradaki programın ardından Eyüp Kültür ve Sanat Merkezi’ndeki programa geçen Başkan Aydın ve beraberindekiler burada AK Parti teşkilatı üyeleri ile bir araya gelerek sohbet ettiler.

DERNEKLERİ ZİYARET ETTİ

Daha sonra dernek ziyaretlerinde bulunan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın Üsküp Brezalılar Derneği’ni ziyaret etti. Karadolap’daki merkezde Dernek Başkanı Fahri Badem tarafından karşılanan Başkan Remzi Aydın ve AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Aykaç dernek üyeleri ile bir süre sohbet etti. Başkan Aydın’ın ziyaret ettiği yerlerden biri de Dünya Balkan Dernekleri Federasyonu oldu. İstanbul Milletvekili Gülay Dalyan ve Başkan Remzi Aydın, federasyon Başkanı Recep Varol ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Programın ardından Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, önceki gün vefat eden Eyüpspor eski kalecisi Mehmet Şefik Alnıak’ın cenaze törenine katıldı. 80 yaşında Hakk’ın rahmetine kavuşan Alnıak’ın ceneze namazına Başkan Aydın’ın yanı sıra, İstanbul Valisi Vasip Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Aykaç da iştirak etti. Cenaze törenine Eyüpspor yönetimi ve çok sayıda vatandaş da katıldı.

Akşam saatlerinde ise Feshane’de düzenlenen Giresun Günleri’ne katılan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın burada hemşehrileriyle buluşmanın sevincini yaşadı. Uzun süre etkinlikte Giresunlularla sohbet eden Başkan Aydın, Eyüp’ü ve Eyüp’le ilgili projelerini hemşehrilerine anlattı.