Başkan Remzi Aydın, Hamidiye A.Ş.'yi ziyaret etti

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, ilçe sınırları içerisinde bulunan Hamidiye A.Ş.’ye ziyarette bulundu.

Hamidiye AŞ. Genel Müdürü Halim Tosun ile görüşen Başkan Remzi Aydın, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Sosyal medya hesabından Başkan Remzi Aydın’a ziyareti sebebi ile teşekkürlerini sunan Hamidiye AŞ. Genel Müdürü Halim Tosun, "Hamidiye A.Ş. olarak ilçe sınırları içerisinde bulunduğumuz Eyüpsultan Belediyesinin değerli Başkanı Sn Remzi Aydın beyefendi hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak ev sahipliği örneği gösterdiler. Kendilerine teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim" diye yazdı.

HAMİDİYE A.Ş.’NİN KURULUŞ AMACI VE FAALİYET ALANLARI

Mevcut kaynak suyunun halka sağlıklı bir şekilde pazarlanması ve yeni su kaynaklarının araştırılması, İstanbul’da şebeke isale hattı bulunmayan yerlere İSKİ adına şehir şebeke suyu dağıtımının yapılması, su istasyonları ile halka doğrudan sağlıklı ve ucuz içme suyunun ulaştırılması faaliyetlerini yürütmektedir.

Hamidiye A.Ş. kurulduğu 1902 yılından beri İstanbul halkına kuruluş amacına uygun olarak temiz ve sağlıklı Hamidiye içme suyunu 100’ün üzerinde bayisi ile ulaştırma çabasındadır. Bunun yanında Türkiye’nin en büyük ve en donanımlı tanker filosu ile İstanbul halkına şehir şebeke suyu hizmeti de sunmaktadır.

Hamidiye A.Ş. büyük atılımını 1994 yılından sonra yaparak ve çağın gerektirdiği modern tesislere ve firma anlayışına kavuşturmuştur. Yurtdışında ve yurtiçinde yapılan tüm çalışmalar dikkatle takip edilerek Su Sektöründe işletmecilik açısından lider kuruluş haline getirilmiştir.

Bugün Hamidiye Kaynak Suları dünyada ilk defa Florürlü su üretmekte ve sağlığa son derece faydalı bu ürünü İstanbul halkının tüketimine sunmaktadır.

Florürlü Su Dünya Sağlık Örgütü tarafından 1. Derecede koruyucu sağlık hizmeti olarak önerilmektedir.