Başkana Tatil Yok

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın Cumartesi Pazar gece gündüz demeden Eyüp’e hizmet için çalışmalarını sürdürüyor. Tarihi sokaklarda ekibiyle birlikte yürüyerek incelemelerde bulunan Başkan Aydın gördüğü eksikliklerin giderilmesi talimatını verdi.

Eyüp Sultan Camii’nde sabah namazı sonrasında ilçedeki On Yirmi Bilgi Evleri ve Gençlik Merkezleri’nde eğitim alan gençleri, bugün Manisa Şehzadeler Kampı’na yolcu eden Başkan Remzi Aydın daha sonra tarihi sokaklarda yürüyerek dolaşıp denetleme yaptı. Eyüp Sultan Camii çevresini başkan yardımcısı Ahmet Turan Koçer ile birlikte gezen Başkan Remzi Aydın, yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Sabahın erken saatlerinde ara sokaklarda Başkan Aydın’ı ekibiyle birlikte denetim yaparken gören vatandaşlar hem şaşırdılar hem de bunu fırsat bilip taleplerini ilettiler. Başkan Remzi Aydın da bu talepleri not alarak çözüme kavuşturulması için ilgili birimlere talimatlar verdi.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın ilçeye yaptığı hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getiren semt sakinleri de, “Başkanımız gece gündüz çalışıyor. Üstelik mesaisine hafta sonu da devam ediyor. Böyle olunca da belediyemizin her zaman bizim yanımızda olduğunu hissediyoruz. Kendilerine çok teşekkür ederiz” diye konuştular.