Beyaz Masa'dan Hızlı Çözüm

Eyüp Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü birimlerinden Beyaz Masa, gelen şikayet ve talepleri hemen işleme alarak sorunları ilgili birimlere ulaştırıp çok kısa sürede çözüme kavuşturuyor.

Beyaz Masa’ya gelerek sokağındaki yol çökme sorununu ileten Eyüplü Ünay Şükrü isimli vatandaşın isteği 24 saat içinde çözüldü. Konuyu Fen İşleri Müdürlüğü’ne ileten Beyaz Masa birimi sokakta yapılacak çalışma hakkında vatandaşı da bilgilendirdi. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri de en kısa sürede Alibeyköy Mahallesi’ndeki Turan Sokağa giderek ön incelemenin ardından konuyla ilgili ekibi görevlendirdi. Sokaktaki asfaltta meydana gelen çökmeyi doldurup temizleyen ekipler ayrıca sokakta tarama yaparak meydana gelebilecek problemleri de inceledi.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Beyaz Masa’nın vatandaşla bire bir görüşerek sorunlarını çözmede önemli bir görev üstlendiğini belirterek, “1 buçuk yıl öncesinden bu zamana kadar belediyecilik anlayışımıza ve vizyonumuza uygun olarak hizmet veren Beyaz Masa birimimiz özellikle diğer müdürlük ve birimlerle koordinasyon sağlayarak vatandaşın taleplerini en kısa sürede çözüme kavuşturuyor. Hizmetin kalitesinin yanı sıra hızlı hizmet de önemli. Vatandaşlarımızın memnuniyeti de üst düzeyde oluyor. Bu da bizi oldukça mutlu ediyor” diye konuştu.