Cenaze Hizmetleri Yüz Güldürüyor

Eyüp Belediyesi Cenaze Hizmeti, haftanın 7 günü 24 saat cenazesi olan ailelere destek oluyor. Eyüp Belediyesi, vefat eden kişinin ölüm muayenesi, ölüm belgesi, cenaze yakınlarına otobüs ve yemek hizmeti sunuyor.

Eyüp Belediyesi cenaze hizmetleri kapsamında, cenaze yakınlarına şehir içi, şehir dışı araç hizmetlerini ücretsiz olarak sunuyor. Talepler doğrultusunda Türkiye'nin dört bir yanına gerçekleştirilen ücretsiz cenaze hizmeti, Eyüplüler tarafından takdir topluyor.

Ayrıca vatandaşlar, zor günlerinde yanlarında yer alarak tek telefonla ölüm muayenesi, ölüm belgesi, cenaze yakınlarına araç ve yemek gibi cenaze hizmetlerini ayaklarına getiren Eyüp Belediyesinin hizmetinin memnuniyet verici olduğunu ifade ediyor.

VATANDAŞIMIZA ZOR GÜNLERİNDE DESTEK SAĞLIYORUZ

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, cenaze hizmetiyle ilgili yaptığı açıklamada, “Sosyal belediyecilik ilkemiz doğrultusunda insan odaklı hizmetlerimiz her zaman önceliğimizdir. Birçok çalışmamız arasında özel bir yeri bulunan ücretsiz cenaze hizmeti ile vatandaşlarımıza zor ve acılı günlerinde destek oluyoruz. Eyüp Belediyesi olarak vatandaşlarımızın acılarını paylaşmak ve destek sağlamak için otobüs ve yemek gibi ücretsiz hizmet sunmaya çalışıyoruz." dedi.

Cenazesi olan vatandaşın, ölüm muayenesi ve ölüm belgesi için 212 440 04 47 / araç ve yemek için ise 212 444 30 00 numaralı telefonları arayıp bilgi vermesi yeterli oluyor.